2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
1mrw 1mrw başladın mı meyve suyunu dün soracaktım unuttum
Evet canim uzum suyu verdim ama bu sefer kırmızı ve mor üzüm denedim normalde kirmizi meyve kullanmayalim demisti alerji dr. Ama uzume tepki vermedigi icin onlarida denedim sorun olmadi bugün elma yarın havuca basliycam bakalim 🥰 kiz bende normalde yogurt yasak ya 1 yasa kadar ben sormadan o bana dedi

genelde köy yogurdu da fazla önerilmio fabrikasyondaki gibi yeterli steril ortam olmuyo kaynatirken yanls teknik olduğu icin yararli organizmalari öldürebilio ev tipi yapimda yazmis

Vallahi sorma kuzu zor
Evet beni stres sardı ocakta.baslamam lazım sorup duruyorlar sütü sagip biberonla vericem
Yaa öne çektin mecburen demi. Güneş biberon tutuyor demi o rahatlık olur inşallah ben hiç vermedim biberon alıştorayım diyorum öğle arası gelemezsem emzireimeye sağıp bırakırım en azından.
Annenler bakacak demi vazgeçmediler 😍

Evet canim uzum suyu verdim ama bu sefer kırmızı ve mor üzüm denedim normalde kirmizi meyve kullanmayalim demisti alerji dr. Ama uzume tepki vermedigi icin onlarida denedim sorun olmadi bugün elma yarın havuca basliycam bakalim 🥰 kiz bende normalde yogurt yasak ya 1 yasa kadar ben sormadan o bana dedi

genelde köy yogurdu da fazla önerilmio fabrikasyondaki gibi yeterli steril ortam olmuyo kaynatirken yanls teknik olduğu icin yararli organizmalari öldürebilio ev tipi yapimda yazmis
1 gün mü veriyorsun 3 kuralı ile vermiyor musun?
Hadi inşallah bi sorun yoktur alerjisi falan 🙏🏻

Evet çünkü çiğ sütü çok kaynatmak gerek mikroorganizmaların yok olması için e fazla kaynayınca yararlı bakteriler de gidiyor. Onun için ben günlük sütle mayalıyorum çiğ süt ile değil

Evet çünkü çiğ sütü çok kaynatmak gerek mikroorganizmaların yok olması için e fazla kaynayınca yararlı bakteriler de gidiyor. Onun için ben günlük sütle mayalıyorum çiğ süt ile değil
Meyveleri 1 gun canim 3 gün kuralina havucla basliycam uzumu falan daha onceden tatmisti ya o yuzden 3 gun yapmiycam insallah 4 5 ay sonra senden alirim yogurt tarifini 🥰🥰

Yeminle bu adamın ağzına kürekle vuracam. Çocuk kendi kendine uyumaya çalışıyor tam dalacaktı telefonu çat diye koydu komidinin üstüne tabi uyandı kızım 😡
Hepimizde ayni sorun var sanirim artik muhattap olmuyorum ben anlamiyor cunku beni sabah 6dan beri cocuk uyanik sayesinde

Bilmediğin 5 vakit namaz dicem onuda biliyosundur 😂😂😂😂

Ay valla ya sinir oldum resmen zor tutuyorum kendimi bişey dememek için
Valla ben diyorum artik hatta yatak odasina tasindim dün sırf cocuk uykusundan olmasin diye bugün sabah 6da yine geldi uyandirdi bizi olan bana oluyor gunde 3 4 saat uykuyla leyla gibi dolaniyorum evin en dip odasinda oldugum halde adam bi sekilde huzurumu bozuyor sabah kahvalti falan hazirlamadim aç gitti bundan sonra böyle 🤣🤣

Valla ben diyorum artik hatta yatak odasina tasindim dün sırf cocuk uykusundan olmasin diye bugün sabah 6da yine geldi uyandirdi bizi olan bana oluyor gunde 3 4 saat uykuyla leyla gibi dolaniyorum evin en dip odasinda oldugum halde adam bi sekilde huzurumu bozuyor sabah kahvalti falan hazirlamadim aç gitti bundan sonra böyle 🤣🤣
Haketti😂

aynı yaa bi de kafasını çeviriyo daha da uzaga sündürebilmek için 😒 ay bu bebikler nası bu kadar aynı oluyo şaşırıyorum 😂

ay bu arada ben de en son 6 ay önce ütü yaptım 😬 sen aşırı hamaratsın ama haksızlık yani eşinin mesai 5 gün 8-5, seninki 7 gün 24 saat. çalışmasan da yardım etmeli. erkekler çok tembel 😒
Valla disler cikinca bunun on misli acitiyolar
Sende mi 6 ay once utu yaptin,ben son ütücü:))

Ahahah araştırıyorum denk geliyor beybi😂😂😂😂😂
Kizlar ya bisi dicem simdi ben en fazla 1 tatli kasigi veriyorum oda öglen uykudan kalktiginda bu tadimlar bitince nekdar vercez karisimlari kuzenim geldi gecen 1 cy bardagi tarhana 1 kahve fincani üzüm suyu bide 1 cay bardagi yogurt yedirdi oglen bebiste 6.5 aylik falan fazla geldi bana sizce idealmi?

X