2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Benim bebede 3 den beri dalamadi inliyor
Büyüğü de ateşlenio arada feci

M -Murphy yaptığın loru kaç gün yediriyorsun? 3 gün diyorlar da durmadan lor mu yapacaz ya aklıma esince çıkarıp vermek istiyorum ben kahvaltıda

Kuzum 3 4 günlük yapıyorum vermeden de mutlaka tadına bakıyorum değişiklik var mı diye kız 2 dk lık bişi zaten :) labne de yapacak mısın sen işte onu bir türlü yapamadım yaw:)
Yapsın kızzz valla bulmuş senin gibi hatunu mızmızlanmasın

Dimi nazlanıyor işte bana napam:)

Şu topikte kimse benden başka utu yapmiyo heralde,ya da kocalar yapiyo..efkarlandım gülüm,muslum babadan alıriz bi parça

Valla ütü birikiyor bende haftalık açamıyorum acil.bisiler olursa utuluyorum
Bak 3 den beri tam uyuyamıyor gecede.ole bi h sonum.var ondada illa bisi oluyor
Bu h sonu d günü var haftaya da oğlum balıklara.takti kafayı akvaryumu istiyor

Cano benimkide dün oyleydi acaba evin içinde arabami gezdirsen oyle uyur belki benimki öyle uyudu koydum yatağa

Vallahi sorma kuzu zor
Evet beni stres sardı ocakta.baslamam lazım sorup duruyorlar sütü sagip biberonla vericem

Kızlar dün irmikli elma püresi yaptım. İçine de kuru hurmayı haşlayıp koydum kabız diye. Bugün sabah kakasını yaptı. Hurmayı sindirmemiş ve çok kötü kokuyordu. Birde beyaz şeyler de vardı alerjik bir durum mu acaba

Ben kaşıkla veriyorum damlalıkla göremiyorum tam öyle olsa biraz daha kolay içer de. Valla direkt yatırıp veriyorum ben hafif oturur pozisyon olsa hiç veremem Biz 8 damla kullanıyoruz kaç kiloya 5 kullanıyorsun. Benim hesabıma göre de 4 5 damla olması gerekiyordu

Ay süzdürüp beklemesi falan zaten sütü kestirip yapmayacam o gerçek lor değilmiş sütmüş direkt. Sütü de 1 yaşından önce vermiş oluyormuşuz mantıklı geldi bana açıklaması. Peynir altı suyundan yapcam bakalım

Labne yapmycam ya alcam onu lor da markete bakıp içeriği temiz tuzsuz bulursam alırım

Iyide yogurduda inek sutuyle yapiyoz nasil olcak bu is bende gecen pekmez icin gıda mühendisi arkadasima danistim oda ayni seyleri soyledi yanliş kaynatmaktan dolayi icindeki minareller zarar goruyor pekmez yogurt gibi seyleri marketten al ben sana marka yazicam dedi bide bebek mamalrini inceleyen arkadasi varmis oda kasik mamasi önercekti hala bekliyorum bugün bi yoklıycam bakalim

Yoğurt mayalanıyor demiştim ya pekmez yüksek sıcakta kaynatıldığı ici merhaba hmf mi neydi o çıkıyormuş o da zararlı. Bi sayfayı takip etmeni öneririm. Ne derse gözüm kapalı alırım. Asla kendi ve çocuğunun kullanmadığı şeyleri önermiyor. Her ürünü inceledi tek tek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…