2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Ya bu şekilde direndiklerini bende sorguluyorum kendimi
Artik eşim gelsin alsın diye bakıyorum uyutma olayı bende fobi oldu
Memede mizmizlanmasi ayaktaki ağlaması hepsi çok yoruyor ne zaman tek uykuya geçecek acep bunlar 1.5 yastami

Bağırınca oyun da sanabiliyorlarmış

simin55 ya newvit i seviyor mu senin kuzu benimki zorla da olsa yutuyordu artık tükürüyor komple
Aynen canım hic sevmiyor ben de baktım tadına iğrenç yani cocuk haklı ben genelde sabah keyfi varken ve mama sandalyesinde yarı yatar pozisyonda veriyorum. Peşine de hemen ağzımla yutma hareketi yapıyorum nam nam nam diye oyuna çeviriyorum zoraki yutuyor şimdilik tabi. Ya da oyuncağa kitliyorum ilgisini. Bir de ben damlaligin neresine gelince 5 damla oluyor artik öğrendim göz kararı. Damlalığa 5 damla çekip Ağzının içine iyice sokup baya içeri fışkırtıyorum damlaları

Benimki de damagiyla isiriyo bide kafasini ceviriyo,fena yani..ilk cocugum,9 aylikken isirma girişimlerinde bulundu,kizinca guluyodu.ben de hem kizdim hem de meme vermedim isirinca,vazgecti bidaha isirmadi.
aynı yaa bi de kafasını çeviriyo daha da uzaga sündürebilmek için ay bu bebikler nası bu kadar aynı oluyo şaşırıyorum

ay bu arada ben de en son 6 ay önce ütü yaptım sen aşırı hamaratsın ama haksızlık yani eşinin mesai 5 gün 8-5, seninki 7 gün 24 saat. çalışmasan da yardım etmeli. erkekler çok tembel

Gugubi senin doktor da demire başlatmamıştı sanki di mi? biz dün kan testi verdik. kan değerleri baya iyi, demiri de aralığın içinde çıktı. doktor haklı çıktı yani aralığın altına yakın ama bakalım başlatacak mı. geçen kan testini sormuştun sanki de demire başlatmayanlar 6. ay istiyor sanırım bi kan testi. başlatanlar 9. ay istiyor.

Birinden birinde uyusa keşke bi ayak bi kucak sen de mahvoluyosun ya. İşe başlayınca ne olur bilmiyorum inan geçen bunu baya stres yaptım benden geçti heralde aşırı huzursuzdu oğlum. Şu ara pek düşünmemeye çalışıyorum o zmana kadar rahat olsun bari sonrası Allah kerim

Benim bebede bugün bir uyumak bilmedi resmen gün boyu kuş uykusu gibi 10-15 dk anca 00:30 da yaklaşık 40 dklık bir debelenmeyle uyudu ama yanından kalkınca kıprıyor onu uyutucam diye kendim bayılmışım en son

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…