2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Valla benim kızda dönme falan yok tembel o konuda yüz üstü koyuyorum hemen sıkılıyor
Bebekler gerçekten çok değişik ya.. bizimki de oyuncak tutmayı geç elimi bile tutmuyor, başkasının kucagindayken elinden tutup almak istiyorum çekiyor ellerini, ben dahil herkesten çekiyor ellerini, bilinçli oyuncak tutmak da yok. Ama 4 aylıkken tam yüzüstü döndü bir onda sıkıntı yok

Cano benimki dün düzeldi yemeye başladı şükür. Darısı sana

Meme için sıkıntı oldu mu peki? Isırıyor mu? Göktürk simdiden damaklariyla bir ısırıyor ki, dis çıkınca nolacak acaba

Tersten geliyor o zaman

Sütünün azaldığını nasıl anladın canım? Beslenmeni aksatma kesinlikle bebek için diyetin yoksa bulgur pilavı, kuruyemiş, tahin, hurma, dereotu, boza (bir arkadaş demişti burda süt yapıyor diye vs ye iç genelde paketli gıdalardan uzak durum deniliyor ama bende eve alınınca dayanamayıp yiyorum. Birde sıcak duş, dinlenme iyi geliyor. Son olarakta oksitosin masajı diye bir masaj var süt arttırımını destekliyor.

Ahahahah çok iyi özet

Cano benimki dün düzeldi yemeye başladı şükür. Darısı sana
Ayy masallah masallah aman yesin icsin kuzucuk, insallah bnmki de duzelir amiin
Meme için sıkıntı oldu mu peki? Isırıyor mu? Göktürk simdiden damaklariyla bir ısırıyor ki, dis çıkınca nolacak acaba
Evt bikac sefer bir iki minik isirdi, dikkat et ama isirir da bagirirsan bebik korkup tekrar emmek istemeyebiliyomus, bu sebeple meme reddi olabiliyomus yani, cok bagirma ama ben bi tepki verilmesi gerektigini dusunuyorum, bi kucuk aay deyip bi irkildiydim ben anlamistir heralde bebek de

Bide isiricak diye korkma hissediyolar tedirginligini, isirsa da bi kucuk isirip birakir diye dusunuyorum, pirana degil ya bunlar ilkten bende baga tedirgindim sonra bi isirilinca dedim cok isirmiyolar heralde, cok isirsa bu kadar insan emziremezdi heralde dedim, bide mama meme ve uyku reddiyle ugrasmaktan ondan korkucak zaman bulamadim galiba

Doğduğu kilosunun 2 katıysa üzülme doktorlar ona göre yol izliyor sanırım. Bunu düşünmekte seni strese sokar. Bence 5. Ay için iyi.. 4. Ayda ebe bize bu zamansan sonra kilo az alırlar demişti.

Canim cok teşekkür ederim malesef öyle okulla beraber hastalıklarda başladı

Ay uykular onların olsun evet 20.30 da yattık 4 kere kalktık bakalim hayırlısı:)
Ayy bartu da 20:30da uyudu 21de bir uyandı bir daha yatırmak ne mümkün geri uyusun diye uğraştık çığlık kıyamet. Ben dayanamadım artık a önce eşime verdim ses kesildi hemen uyudu şükür 23:45te. Şimdi ben de çerez su kuru meyve tıkınmacasındayım gece emzirme maratonuna hazırlık

Benim kızım 8 aylıkken dış cikarmisti, ısırmaya da çok yeltenmemisti ama oğlan fena gibi, ısırıp çekiyor kafasıyla ondan sordum:)

Benim kızım 8 aylıkken dış cikarmisti, ısırmaya da çok yeltenmemisti ama oğlan fena gibi, ısırıp çekiyor kafasıyla ondan sordum:)
Benimki de damagiyla isiriyo bide kafasini ceviriyo,fena yani..ilk cocugum,9 aylikken isirma girişimlerinde bulundu,kizinca guluyodu.ben de hem kizdim hem de meme vermedim isirinca,vazgecti bidaha isirmadi.

Yas aralığı fazla olunca çocuğun elindeki liderlik gidiyor anne baba tek ilgi onayken ilgi küçüğe mecburen kayıyor anne baba yorgun oluyor oyunlar eskisi gb oynanamio
Bence anlamayacak yaşta olmalı
Büyük kolaylık tabi diğeri kendini kurtarmış oluyor tv bakıyor oyun oynuyor ama bir yandanda çocuğun psikolojisi kötü oluyor
Pespese ne kadar yorucu da olsa kıskançlık olmaması için daha makul

Ay kuzu çok zor vallahi bize direniyorlar ama babaya ses yok
bende bir saat fln uyumuştum kiz uyurken ondan mı ne bende iyku yorgunluk yok
Son 1 saat 15 dk mutfakta yerleri supurmjstum silememistim onu sildim
Banyoları yikadim çamaşırları katladim az kaldı kalktı sincik memede
Maratona bende birazdan baslicim
Koca yorma kendini salep yap dedi bende ben devam edim sen yap dedim ben anlamam dedi içime oturdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…