2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Geri sayim başladi aşkoo son 9...
Napiyim ya bebiş aşa indi benim bi rahatladim ama şu batan gögüs kemigim hala aciyo
Aaaaaaa ne iyi kızz indiyseee sezaryene gene gereklimi bu aşşağa inmesii hanii benimki pek ineceği yokk öylee tıkandıkı kemiğimee batıyo nefesiz kalıyorum okadar derlanıyorumki anlatamam kafası avucuma geliyo resmen bi sağ bi sol

Ben de anneme dogumdan sonra hastaneye gelirsiniz öncesinde gerek yok, sen beni panik edersin. Bi de sonrasinda da zaten eşimin 1 ay izni var biz ikimiz hallederiz dedim. Sen istesen de istemesen de gelecem ben, yok yaaa yok yaaa dedi
Alacaktım güya arkadaş bir korse önerdi sipariş vermek kısmet olmadı :)
Göbüşün noldu canım, inme vs oldu mu? Ne kadarı gitti, ne kadarı kaldı? Doktor korse öneriyor muymuş? Ne zamana normale dönermiş? Azcık spoiler verin bize
Kızlar yürüyüş yapayım dedim kasığıma beşinci dakikada bir ağrı girdi anlatamam
Evin oradaydım ama zor geldim annem bile doğum mu dedi ilk kez oldu ay ben daha bu ağrıya dayanamadım
Dün gece boyu sol kasigimda agri oldugu icin ben nolur nolmaz diye kestim yürüyüşü. 37. Haftaya kadar doğurmazsam sonrasında başlarım tekrar diye düşünüyorum.

Kızlar 35+3 teyim
2 gündür karnım sağ tarafa doğru aşırı sertleşiyor ve uzun bir süre öyle kalıyor
Taş gibi oluyor bu normal mi
Bu arada başı dönmüş aşağıda
Doktora dün sordum normal dedi ama bilemedim sanki her an doğuracak gibi hissediyorum

benimde ayni bence ayaklarini karnina vs cekiyor o zaman acayip sertlesiyor ve agri yapiyor

Bizde asla şaşmaz bu olay kızımın doğumunda akşam 7 gibi kontrol ettiler sabaha anca doğurursun dediler annem babam kv vardı hastanede hepsini bizim eve gönderdik. Evimiz hastaneyle karşı karşıya gibi bişi doğum başlayınca haber veririz diye bin kez yemin edip zorla gönderdik 1 saat sonra benim doğum başladı haber verdik geldiler, doğum bitti içeri geldiler bebeği sevme faslı bitti söylenmeye başladılar boşu boşuna gönderdiniz bizi de bilmem ne diye annemle kv birbirine gaz veriyor bizde kabahat hiç gitmicektik vs diye ki kendileri de duydular sabaha anca doğurur dediklerini ben ne bileyim 1 saat içinde doğurcağımı
Her halükarda söylencek, alıncak, gücencek bişi buluyolarlar yaa ben çoğu zaman ya takmıyom ya da oyy anam canım anam modunda gönlünü alıyorum.

oyyy aman yarabbim şaka gibi ya. Biz onu desek amaann tama küserler artık sonra da gelmezler . Ama ne kadar mantıklı. İlk günler zaten zorlan bi de o gel gitler bunaltıyor insanı
Kişisel alana inanılmaz saygılılar. Komşum litvanyalı kocası buralı. Annesi babası litvanyadan geldiler otelde kalıyorlar eşim diyo ki ben sizinkileri otele yerleştirsem 5 yıl kavga edersin benimle, ederim doğru bazı şeyler bize inanılmaz uzak ama işte bu şekilde kişisel alanları belirleyip müdahale etmiyorlar birbirlerine edemiyorlar ya da

Bilmiyorum ki canim dünden beri hissediyorum indigini hatta esimde dedi inmis belli oluyor diye.
Senin ne zaman dogum doktor bana 26sina gün verdi
Ayyy bana da dua ediverin canlar benimki de iniveeesin hemen geliveeeesin
Dayanamıyoooommm himmet ağbiiii
Sende rica edersin kuzu. Ama öyle korkulacak bir şey de değilmiş duruma yazmıştım ya herkes korkma acımıyor falan dedi
Kız var ya kesilmeye korkmuyonuz sondaya taktınız he
Aynenn değilmiş ilkez bi ona etkilendim kesilmeye korkmuyom ona korktum hahahaha
Diye düşündüm ve sen yazmışsın aynısını peşine
Allah sizi ne etmesin canlar
Benim de dün indi fark ettik eşimle. Bugün daha bir assağıda. Kızımda indiğini fark ettiğimden 1 hafta sonra doğmuştu
Benimde insuuuunnnnnn lütfeeeeennnn

ahahahahah nesekiii benim hastane uyuşturduktan sonra sondayı takıyormus çok sukur ogrendim onu içim rahatladı sweetgirlcandy habu swootun yüzünden sonda dedi bi ona etkilendim

Dün benim de sol kasığım bir çok kez ağriyinca sonrasinda da belime az az agri girince ben de kendimi bir sorguladım açıkçası. Daha bu kadar şeyde yıpranacak gibi oldum, neyime güveniyorum acaba diye
Cesaret meselesi biraz da ben hem cesur değilim hem canım tatlı hem de korkağım

Düzenli mi oluyor sertleşmeler

Korkuyom da o mecbur yani

Canoom ben her türlü sezeryan olucam mecbur çünkü ilki sezeryan bu da öyle. İster dönsün ister sancim suyum vs. gelsin ben garanti sezeryan da seni bilemem. Belki iner aşagiya günün gelmeden belki sancilanirsin ve ya dogum baslar bu isler herkeste farkli ilerler

Reactions: Jou
Evett

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…