2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay bunlar şey işte evlenme bekarlık daha iyi diyenler bu zamana kadar kimseye evlenme gez demedim mesela. Yine hamilelik zor ama olumsuz bişey demedim garip insanlar

Bende kullandım demiştim ya pek etkili olmadı o evet. Renklilerde olmuyor mu bilmiyorum hiç

Normalde çok hoşuma gitmeyen bir durumdu ama sonuçta o da merak ediyor diye düşünüyorum. Kendi annemin aramasını beklemeden ona şöyle oldu böyle oldu diye anlatıyorsam eşimin annesine de anlatıyorum. Sonuçta bilmek hakkı keza o benim ne zaman hastaneye gideceğimi bilmediği için sormaz ben derim ki bugün gittim böyle böyle oldu ki alt katta oturuyor yani sadece bilmesi gerektiği kadar şeyi bilir

Amaan bazı insanların kötülükten beslendiklerini düsünüyorum ben artık. Size o lafları edenler de eminim hamileliklerinde bir yerden bir yere giderken yuvarlanarak gidiyorlardır
Benim ablam da zayıftı (ideal kilodaydı daha doğrusu) bi gün avm de gezerken iki kadın ablama bakarak "aaaayyy şuna bak kiraz yutmuş solucan gibi" demişler ablamın duyabilecegi sekilde (hiç çekinme filan yok) ablam da ters ters bakış atınca önlerine bakip yürüyüşler. Utanma, çekinme, anlayış sıfır insanlar da.yani demem o ki; hamileliginde kilon olsun olmasin laf edecek olan illa bir sekilde ediyor. O yüzden çok da takmamak lazım.

Ayyy bana da her gören hâlâ doğurmadın mı diyo sanki benim elimde
Kaldı ki haziran diyorum en başından beri ama milletin ağzı torba değil ki büzesin
Sinir bozucu şeyler
Doğurdum doğurmaz olur muyum? Üzerine yine hamile kaldım, bu ikincisi derdim
Ben görüşmüyorum annesiyle ama görüşsem arayıp da şöyle oldu demem o sormadan
Bence de. Merak eden arayıp sorsun bir zahmet. Hamilelikte bize ilgi alakaa gösterileceği yerde başkaları ilgi alaka bekliyor. Bunlar bizden önce lohusa depresyonuna da girerler, demedi demeyin

Valla ay bi garipler

Al işte ya ne kadar saygısız bi yorum bu noluyo yani bunu söyleyince hiç mi düşünmüyolar ya duyarsa hamile kadın üzülürse diye nasıl bu hale geldik valla bilmiyorum haklısın kuzu cidden illa laf eden oluyo

Ben görüşmüyorum annesiyle ama görüşsem arayıp da şöyle oldu demem o sormadan
Sormadan bende söylemem şahsen ben her seferinde doktora gidiceğimi söylüyorum zaten laf arasında oda arayıp sorsun bi zahmet ki arıyoda hakkını yemiyim

Kuzu bu gece benimde çok hareket etmedi alan daraldıkça artık azalıyo sanırım uyandığımdan beri bendede hareket yok içini rahat tut bende şimdi bazayı kaldırdım içime dert oldu eşimde kızdı telefonda şöyle işlerde hiç sabrım yok vallahi..bi tatlı bişeyler at ağzına sen yinede

Aboooovvvvkızzzz ben bunu yaparsamm yuvarlanırrr düşeriimmm kocam görsee öyle yaptığımı ağzına geleni sayar banaaa
Kese alanı daralıyormuş kuzu yaaa oyüzden hareketi olmuyomuş ama hiç etmese bigünde iyimi onuda bilmiyorum yaaa bu hareketsiz olunca bizide geriyo resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…