2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Geçen ben de böyle dedim döndü diye gittim dönme falan yoktu kuzu sağ sol olarakta dönmüş olabilir gerçi bellide olmaz

Hahahahahadimii senin uşaakk sürprizz edecekkk
Benimki gösteriyo açıyo parmakları nı bide burnuna götürüyor içimden demiştim kızımm istersen karıştır burnunu
Yerim onu işte kız evlat değilmi üzmüyo öyle özeniyorum ki ultrason da yüzünü gösteren bebelere benimki kafayı gömüyo görmeyelim diye sanki o şekilde bile elleri yüzünde

Reactions: Jou
Yerim onu işte kız evlat değilmi üzmüyo öyle özeniyorum ki ultrason da yüzünü gösteren bebelere benimki kafayı gömüyo görmeyelim diye sanki o şekilde bile elleri yüzünde
Erkeklerde var öyle yaa göstermemezliği bi umrantoo var oda doğurana kadar hiç görmemiş bebeyi hep eli yüzünü kapatmış görüyorduu bide oğlan yaniii

Biz ciktik kontroldennn. 3 kilo olmus boyu da 50 cm olmus kizimin. Vee dönmüş kanala bi tik kalmis suyum biraz fazla oldugu icin girmekte zorlaniomus bebegim. Haftaya cuma tekrar kontrolü var eger girerse normal bekleriz yoksa günu belirleriz dedi. Donmesine sevindm insallh kanalinada girer

Hayırlisıylaa gelsinn minik sıpa

Kordon dolanmış hareketlimiydi bebe normalde karnında pekiii
Yaramaz bebe çiktı
Canın nasıl istiyorsa kuzu normal sancıya dayanamam derse direk bayıltıp sezaryen olursun rabbim kolaylığını versin senamm ana olmak hiç kolay değill

geçmiş olsun canım. sen normal mi istiyordun ?

Kordon dolanması sezaryen sebebi değil tek başına, lütfen konuyu araştırın.

Sormadan bende söylemem şahsen ben her seferinde doktora gidiceğimi söylüyorum zaten laf arasında oda arayıp sorsun bi zahmet ki arıyoda hakkını yemiyim
Yanii
Hiç ama sıfır ama kafayı çıkarıyor Allahtan bizde bugün temizlik yapıyoruz ben çok bir şey yapmıyorum gerçi de nolur nolmaz diye
Aynenn kuzumm 2ci olanlara alıyolarmış beklerizz zaten daha erken
Aynen
Ama hiç etmedi az olsa umursamazdım da. Ondan gerildim. Sanki başlayacak gibi dur bakalım
Yeşil erik ye Uyuyordur canım yorulduysan dün onlar da yoruluyor.
Dünde hiç yorulmadım halbuki. Sanki başlayacak gibi bakalım hafiften sanki var bi kıpırdanma
Maşallah kuzuya ooo yolu yarılamış girer girer Allahın izniyle
Kordon dolanması riskli bir durum değil hele sezeryan sebebi hiç değil. Sadece kordon dolandığında sıkışıp kan akışını engellerse sorun. Hiç canını sıkma
ben de bugün hareket çok az canım sıkıldı durdukyere
Bunlar hep aynı anda aynı şeyler yapıyor

Biara sırt üstü uzan bide öyle dene kuzum

Evet canım cok hareketli 1 tur zaten vardı 2 ay önce dolamıştı ama sımdı 2.yide dolamış normal dogum pozsiyonunda bakalım su trombosit düşündürüyor beni inş düşük çıkmaz
geçmiş olsun canım. sen normal mi istiyordun ?
Sağol canım daha karar vermedim biraz gidişate göre bırakıyorum sımdılık
Kordon dolanması sezaryen sebebi değil tek başına, lütfen konuyu araştırın.
Evet sezaryen sebebi değil zaten doktor normale yönlendiriyor ama trombositlerim düşük çıkarsa vericeğim testte normal yada sezeryana karar verirsem epidural gibi anesteziler alamıcam sanırım gidişata göre belli olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…