2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bence erken yapmış ya 37 den önce doğumu tetikliyo çünkü o kontrol
Kızlar bebeğin pozisyonunu çevirmek için neler yapılabilir bilen var mı yaaa
Dönmez artık canım çünkü ben geçen doktora sordum artık dönmez dedi bu haftadan sonra

Maşallah kuzuu çatı muayenesi olucakmısın yinede peki

Ay insanlara o kadar sinir olmaya başladımki bugün bi
Kaç kişi gördü beni ayy dudakların çok şişmiş yüzün şişmiş kız çocuğa hamile kalmış gibisin kalçadan kilo almışsın bi sorununmu var yok çok ödemin olur ne kadar düşüncesizler ya nefret ediyorum böyle insanlardan

Açıkçası beklemiyorum.
Eşimin ara bilgi ver demesi tuhafıma gitti.
Annesi çok merak ediyorsa arayıp sorabilir bir de ben mesefeliyim diye aklıma gelmiyor bilmiyorum dile getirmiyorum ama annesi eşime, eşim bana baskıda
Yine de aramadım. Bebeğin kilosunu, doğumunu neden arayıp anlatayım ya bana tuhaf geliyo

Off muhatap olmaya değmez takma.
Aslında bir çift söz söylenecek ama kalitemiz el vermez
Benim eşim bi ara bacağın kalınlaşmş bile dedi amann ben kendimi beğeniyorum takma güzelim biz çok özelizzzz

Off muhatap olmaya değmez takma.
Aslında bir çift söz söylenecek ama kalitemiz el vermez
Benim eşim bi ara bacağın kalınlaşmş bile dedi amann ben kendimi beğeniyorum takma güzelim biz çok özelizzzz
Bende 8 aylık oldum normal değilmi dedim hala devam ediyolar alırsamda alırım sanki onlar taşicak benim kilomu abimin eşide çok zayıf hamile oda 7 aylık ayy senin karnın nerde diyolar şaka gibiler evet bebeğim bencede özeliz

Aman korkma ben de korkuyorum ama be yapalım bana pozisyon felan demedi hemen açtı baktı sezaryan dedi
Korkulacak durum yok dedi
Valla bende normal istiyodumda sezeryan dese rahatlicakmışım gibi bi de bişey var en azından günü belli normal doğum tam bir bilinmezlik

Bugun bir kadında 5 aylık karnı dümdüz diğerinin çok benimde hemen çıkmıştı
Kadına diyoki benim var bak sende hiç yok
Yer değiştirdim hemen konuşmamak için

Sen onlara bakmaaa sen onlarla birmisinn benim kuzenim anında doğurdum 5 dkkda diyo yanii herkes aynımı sende ne soruyonn bee daha çok etkilenirsin ben hiç sormuyorumm bilmeden gitmek daha iyi
Hiç sormuyorum her gören nasıl doğurucan diye soruyo yok benim bu insanlardan acilen uzaklaşmam lazım

Onların araması lazım bence ben mesela hastaneye gidiceğimi söylüyorum kv ye ondan sonra o beni arıyo gittinmi noldu diye olması gereken bu sormasın ilgilenmesin ben arayıp bilgimi veriyim çok saçma yani

Ya bu insanlar gerçekten herkesin kendileri gibi mutsuz olmasını istiyorlar. Ben kimseye böyle bişe demem çok ayıp birşey. Bana da evim derli toplu titizim diye her gelen laf çakıyor bu böyle son günlerimmiş her yer darmadağınık olcakmış keşke içimde kalsaydı diyecekmişim. Yani bu kadar kötü bişeyse bu millet niye yüz yıllardır ürüyor anlamadım. Doğum sonrasına ilişkin daha bir tane iyi birşey duymadım.

Oğlum nasıl istiyosa öyle de geç
Yook tatmin olmazlar
Bunları saymıyorum bile işte uyu son iyi günlerin hiç uyumicaksın gerçekten hadsizler çok hemde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…