2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
MC06 kuzu bak sararmalara bu iyi geliyormuş. Sen yıkadın mı kızın kıyafetlerini?
Eki Görüntüle 3063086
Yıkadım ama asılı şu an kontrol etmedim.Baby me çamaşır suyu tozu aldım onu ilave ettim.Bu çamaşır suyu tozu iddia ettiği gibi lekeleri çıkarmıyor tavsiye etmiyorum bu arada.Sodamatik her markette var ama karışık renklilerde kullanamayız sanırım.

Evliliğin en başında (3.5 yıla yaklaştık)bende sizin gibiydim. Aklıma gelmiyordu, önemsemiyordum. Ama eşim ve ailesi için bazı şeylerin önemli olduğunu gördüm, öğrendim. Bende onlar önemsiyor diye bazı şeyleri onlara uygun yapmaya başladım. Lakin bu her şey için geçerli değil. Huylarını öğrendikçe bende kendi sınırlarımı da gözeterek davranmaya başladım. Biraz eşimizin hatrına yapmamız gerekiyor diye düşünüyorum. Ama dediğim gibi kendi sınırlarınızı aştırmadan yapılmalı.

Maşallah Ahsen e.Inatçı çıktı seninki de:)

5 dkda 1 olmasa da kasılmalarım oluyor canım, açılma ilerlemediği için bekliyoruz, yenidoğanda yer olmadığından açılma ilerlerse beni sevkedeceklermiş
hadi ya Rabbim yardımcın olsun canım inşallah küveze felan gerek kalmadan sağ salim kavuşursun evlatlarına bu kadar zaman durdular azcık daha sabır ederler

Canım bnde bugün kızımın yenidoğanlarında sararanlar vardı onları yıkadım . Leğene su koydum sararanları attım içine genelde beyaz pembe zaten koyu renk yoktu. Bu çamaşır sodasındam döktüm biraz da karbonat elimle karıştırdım erittim 1saat bekledi sonrada hoppp makineye. 2si hariç hepsi çıkmış onlar da kalıcı leke sanırım ilaç gibi farklı

Ayyy bana da her gören hâlâ doğurmadın mı diyo sanki benim elimde
Kaldı ki haziran diyorum en başından beri ama milletin ağzı torba değil ki büzesin
Sinir bozucu şeyler

Ben görüşmüyorum annesiyle ama görüşsem arayıp da şöyle oldu demem o sormadan

Çünkü gereksizler ay insanların yüzüne hayatta demem ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…