2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aboooovvvvkızzzz ben bunu yaparsamm yuvarlanırrr düşeriimmm kocam görsee öyle yaptığımı ağzına geleni sayar banaaa :KK70: :KK70:

Kese alanı daralıyormuş kuzu yaaa oyüzden hareketi olmuyomuş ama hiç etmese bigünde iyimi onuda bilmiyorum yaaa bu hareketsiz olunca bizide geriyo resmen
😂😂😂😂😂

• Komik
Reactions: Jou
Napiyinn balll
Kızlar merhaba bebeği makat geliş olan var mı ? Benim ki makat geliş . Doktor döner dedi ama dönmedi biliyorum .
Burda çoğu kişilerin makat gelişii ben hala doktora gitmedim benimkide makat geliş belli yani hala dönmedii anlıyorum zatenn ilkbaşta kafası aşşağıdaydı 30 haftada döndü pazartesi göreceğukk

Aynenn kuzumm 2ci olanlara alıyolarmış beklerizz zaten daha erken 😌
Neden ? Ikincinin daha erken gelme olasiligimi varmis ? Ayyyy keske oyle bisey olsa 😂😂😂 ilkimin birinci dogum gunu mayisin 30u. Biz 28ine kutlama yapacagiz. O gunu atlatayim sonraki gune gelsin yani bebis biz haziriz 😂

• Komik
Reactions: Jou
Neden ? Ikincinin daha erken gelme olasiligimi varmis ? Ayyyy keske oyle bisey olsa 😂😂😂 ilkimin birinci dogum gunu mayisin 30u. Biz 28ine kutlama yapacagiz. O gunu atlatayim sonraki gune gelsin yani bebis biz haziriz 😂
Öyle oluyoya duyduğuma göree nebileyim kızzz
2ciye hep daha erken alıyolarr bekletmiyolar boşuna 😂

Kızlar merhaba bebeği makat geliş olan var mı ? Benim ki makat geliş . Doktor döner dedi ama dönmedi biliyorum .
Ben geçen gün gittim yani 35+2 günlükken benimki zaten hemen hemen 2-3 aydır doğum pozisyonunda bundan önceki kontrollerde dönebilir demişti ama en son gittiğimde artık bu haftadan sonra dönmez dedi

Ben de bugün bebeğin döndüğünü hissediyorum çok tuhaf bir şekilde karnım artık daha yukarıda. İki hafta önce kontrolde baş aşağı demişti doktor. Tam ultrasonda baktığı yerde sol altta zaten ben hissediyordum hıçkırıkları pıt pıt atıyordu. Sağ üstte de ayakları hissediyordum kımıldayınca. Ordan da ultrasonla bacakları göstermişti tam oturmuştu kafamda pozisyonu. Şimdi dünden beri o pıt pıt hıçkırıklar soldan değil sağdan ve daha yukarıdan vuruyor. Ayak bacak hareketlerini de tam tersi soldan ve biraz daha aşağıdan hissediyorum. 1 aydır hissettiğim hareketlerin yeri dünden beri tersine döndü. Ama anlayamıyorum sadece sağ sol olarak mı döndü yoksa baş popo da mı döndü acaba. Merakla bekliyorum yarın ultrasonda ne çıkacak diye.

Benim kız dünden beri hareket etmiyor ya. Dün gündüz hiç etmedi Allahtan doktordaydım içim rahat biraz. Gece etti biraz. 1 saattir uyanığım tık yok. Hiç böyle olmazdı. Bugün bi bekliycem bakalım yoksa doktoru arıycam
Yeşil erik ye 😂Uyuyordur canım yorulduysan dün onlar da yoruluyor.

X