2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar doğum yaklaştıkça bana birseyler olmaya başladı stres yapıyorum ve biraz da korkuyorum sizi de strese sokmamak icin hic yazmadım ama ben gerçekten korkuyorum sanırım
Aaaa ne korkuyon beee bak ben hiç korkmuyorum nasıl gelecekse birşekilde yaşıycaz artıkk bakk eski zamanlar millet köyde orda burda doğurdular bizim için bu süreçte çok kolayy hiçbirşey yokk başımızda doktorlar anneannem tekbaşına köyde doğurdu bizim yaşantımız nee

Kızlar doğum yaklaştıkça bana birseyler olmaya başladı stres yapıyorum ve biraz da korkuyorum sizi de strese sokmamak icin hic yazmadım ama ben gerçekten korkuyorum sanırım
Korku degilde artik cok zorlaniyorm benm gobus çok büyük ikiz gibi sanirim ic karin dediklri genis degil fuze gibi. Son zmnalarda bacaklar arasi cok agriyor yurumeye cikinca bebe kasiliyor. Boyumda kisa belki ondanmi bilmiyorm tasimakta zorlaniyorm büyük abdest ölüm gibi geliyor artik afedersn temizlenmek cok zor surekli bel asagisi yikiyorm yetisemiyorm temizlendgne emn olamıyorum. 11 inde kontrolm var diycem artik en yakin bebgn durumuna gore beni alin diye. Bebek zaten tepede buyuk olasilik sezeryan demisti gecen hafta. Hamilelik cok gzl bir duygu ama fiziksel olarak cok zorlaniyorm artik.

Haklsn birde koyde olanlar bu halde yinede is guc yapıyorlardı. Gerçekten zorlu zamanlarda buyuklermz dogm yapmis. Bazen soyleniyorm isyan deglde zorlaniyorm son zmanlar aklima annemler geliyor. Kendi kendime sizlanmam azcik geçiyor

Reactions: Jou
Haklsn birde koyde olanlar bu halde yinede is guc yapıyorlardı. Gerçekten zorlu zamanlarda buyuklermz dogm yapmis. Bazen soyleniyorm isyan deglde zorlaniyorm son zmanlar aklima annemler geliyor. Kendi kendime sizlanmam azcik geçiyor
Yaaa tabiii zorlanıyoruzz ben yatakta dönemiyorum uyku düzenim bozuldu temiz konusunda bende zorlanıyorum göbem sağolsun kukumu göremiyorumm bide benimkide tepedee ağzıma gelecekk az kaldıı yani

Doğru diyorsun canım bu psikolojiden kurtulmam lazım yoksa doğumum zor gececek benim gece uyku tutmuyor yahu

Reactions: Jou
Doğru diyorsun canım bu psikolojiden kurtulmam lazım yoksa doğumum zor gececek benim gece uyku tutmuyor yahu
Işteee düşünme boşver akışına bırakk eşimde hep diyor millet nelerle doğuruyor senin hiçbirşey doktora gidiyon geliyon herşey kontrolün altında diyo yanii kaynanam bile evde tekbaşına doğurmuş eşimi millet neler etmiş

Allah yardımcın olsun benim ikiz olmadığı halde taşıyamıyorum bünyem de dayanıklı zannederdim ama yok hic kolay degil birde senin ikizmiş umarım en kolay sekilde atlatırsın neyseki az kaldı

Düzenledim ikiz değilmiş ama yinede zor vallahi benim bünyem dayanıklıydı simdi öne doğru düşeceğim nerdeyse ağırlıktan cokk zor

Allah yardımcın olsun benim ikiz olmadığı halde taşıyamıyorum bünyem de dayanıklı zannederdim ama yok hic kolay degil birde senin ikizmiş umarım en kolay sekilde atlatırsın neyseki az kaldı
Bnmde ikiz deglde ikiz gibi karnm kocamn dik fuze gibi mubarek gorn ikizmi diyor aslnda tek ikiz gibi karnm kocaman kuzum

Bnmde ikiz deglde ikiz gibi karnm kocamn dik fuze gibi mubarek gorn ikizmi diyor aslnda tek ikiz gibi karnm kocaman kuzum
Ay evet simdi tekrar okudum ikiz olsun olmasın zorrrr yukarıda da yazdım öne doğru düşecek gibi oluyorum artık ağırlıktan birde benim bünyem dayanıklıydı önceden ama hamilelikk başka bir durum ama neyseki bitmek üzere kavuşacağız minnoşlara az kaldı

Kiz dusunme her yattigmda ben ohh şükür bir gun daha gecti diyorum o bebeler ordan cikacak pozitif dusun annesi. Meleklerimz gelecek opup koklayacagiz kime benziyor diye cok merak ediyorm mesela hergun resmine bakip opup gelse artk diyorm boyle seyler düşün. Korkma.

Birde simdi herşey hazır olunca kafam boşaldı birden sanki herseyi hazır ettim bekliyorum ya ondan stres yaptım belki de , önceden kıyafetiydi besigiydi alışveriş kısmıyla ugrasmaktan hic aklıma bile gelmiyordu dogum şimdi boş kaldım ya ondan heralde

Hahahah bende öyle kızzz biran önce günü gelsede hepsini giydirsem kızıma diyorum

He valla ay bilmiyorm herkesn bebegi kendine guzel tabiki ama cevremdekiler olsn doktorumz olsn ultrason resmleri bile cok tatlı bir bebe olduğunu soyluyorlar. Onun dogunca nasl bir bebek oldugunu kime benzedigni kokusunu ahh hayal edip korkuyu solluylrum artik gelsnler saglikla. Bir de yuz ustu yatma hayalim var tabi solum çürüdu resmen sagma yatamiyorm bebek cok tepiyor ayakalri orda sirt ustu yatamiyirm pek fazla sol çürüdu artik bebeyi uyutsam dikislerm iyilesse kendimi bi yataga yuz ustu atsam ne kadan guzel olacak.

Moral verdiniz bana valla doğru ya güzel yanlarını düşününce insan herseye göğüs görebileceğini anlıyor

Moral verdiniz bana valla doğru ya güzel yanlarını düşününce insan herseye göğüs görebileceğini anlıyor
Oyle ama soncta orda kalacak degil annesine kavusmasinmi bebegin kavusma diye düşun kuzum. Ne cok istedik ne cok bekledik kokusunu icimize cekecegmiz günü. Ayy hayali bile güzel kiz napalim ölmeyiz iki agri sanciyla doguranalr nasl doğurmuş bizde dogururuz bir şekilde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…