2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar doğum yaklaştıkça bana birseyler olmaya başladı stres yapıyorum ve biraz da korkuyorum sizi de strese sokmamak icin hic yazmadım ama ben gerçekten korkuyorum sanırım 🥺
Bende aynıyım ama biraz da düşünmemeye çalışıyorum. Ayrıntıları düşündüğüm an içim daralıyor korkuyorum napcam bilemiyorum normalde de panik yapan korkan biriyim ben doktordan falan

Yaaa tabiii zorlanıyoruzz ben yatakta dönemiyorum uyku düzenim bozuldu temiz konusunda bende zorlanıyorum göbem sağolsun kukumu göremiyorumm :KK70: bide benimkide tepedee ağzıma gelecekk az kaldıı yani😂
Kız valla wc ye oturunca hele hepten sıkıştırıyor klozette değil benimki ağzımdan çıkacak gibi bebek😂😂

Bende aynıyım ama biraz da düşünmemeye çalışıyorum. Ayrıntıları düşündüğüm an içim daralıyor korkuyorum napcam bilemiyorum normalde de panik yapan korkan biriyim ben doktordan falan
Ben hamileligime kadar ne serum yedim ne biyerime dikiş ne ameliyat vs hicbirsey bende cok korkuyorum hastaneden ,yinede şükürler olsun sağ salim gelsinler de ama yinede insan korkuyor🤭

Ben hamileligime kadar ne serum yedim ne biyerime dikiş ne ameliyat vs hicbirsey bende cok korkuyorum hastaneden ,yinede şükürler olsun sağ salim gelsinler de ama yinede insan korkuyor🤭
Aynı bende öyle 29 yaşındayım kendimi bildim bileli ne iğne vurdurdum ne serum. Serumu 1 kere takmaya çalıştılar 5 sene önce damar bulamadılar hiç bir şekilde daha da denemedim. Kan verdim hep korku panikle toplasan hamilelikle birlikte 10 kere ancak. Göz doktoruna giderim onda bile panik stres olurum🙊 Rabbim ferahlık versin bize de farkında olmadan rahatça sağlıkla atlatalım ya

Gerçekten öyle yaaa kuzu tuvalette bile temizlemeye zorlanıyorum afedersin 🤦‍♀️ eğilemiyorum çok acayip birşey bide göbek deliğim çiktı çıkıcak gibii şiştii
Aynı bende zorlanıyorum göbeğim çok büyük olmadığı halde. Göbek deliğim de dümdüz oldu Allahtan çıkmadı dışına hiç sevmem🤭😂

X