2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben de oksapar kullanıyorum, doktoruma henüz ne zaman kesicez diye sormadım. Normal dogum olursa zaten bebegin ne zaman gelecegi belli olmadigi icin yorum yapamiyorlar, sezaryende de 12 saat oncesinden kesmek yeterli oluyor diye duymustum. Kaclik kullaniyorsunuz bilmiyorum ama geçen kagan kocatepe bir videosunda"bu ignelerden kullanan o kadar cok anne adayimiz var ki artik kestirmeye gerek gormuyoruz 04 hatta 06liklara cok alışkınız tolere edemeyecegimiz bir durum olmuyor" dedi. Doktor, tercihi bana birakir mi bilmiyorum ama birakirsa ben kesmeyi düşünmüyorum şahsen.

Ayyy benim de en korktugum cati muanesi olmak; son raddeye kadar yapmazlarsa çok sevinirim valla

bizimkiler 4 kiloya yakın doğar. Benimki de 3 kg ya yaklaşmıştı doktor 4 kiloya yakın doğar dedi. çok sevindim ikinizin de iyi olmasına gözün aydın . 2 hafta sonra mı çağırdı yani ?

Gecmis olsn kuzum zencefilli sut ic. Hem sindirime hem bogaza cok iyi geliyor. Varsa 1 yk keciboynuzu pekmezini ısıt içine findik kadar tereyağı koy eriyince kapat yag ilisn biraz sonra onude ic bomba gibi olursun bn oyle yapmistm bir gunde topladm

ada cayi gargarasi deneyebilirsin Rabbim sifa versin

Yaaa sıpacık göstermedi bi yüzünü maşallah kilosu da iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…