2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
bizimkiler 4 kiloya yakın doğar. Benimki de 3 kg ya yaklaşmıştı doktor 4 kiloya yakın doğar dedi. çok sevindim ikinizin de iyi olmasına gözün aydın . 2 hafta sonra mı çağırdı yani ?
Çok sağol canım 4 olurmu bilmiyorum benim ya bazen yavaş alıyo çünkü aynen bi dahaki kontrole çatı muayenesi yapıcaz dedi işte.. aa maşallah seninde baya iyi

ada cayi gargarasi deneyebilirsin Rabbim sifa versin
Sağolun kızlar
Deneyeceğim
Umarım bende bomba gibi olurum hemen

Kızlar hiç yürüyüş yapamıyorum diye üzülmeyin çıksanızda 15 dk da bir tuvalet hissi geldiğinden doğru düzgün yürüyemiyorsunuz

Reactions: Jou
Kızlar hiç yürüyüş yapamıyorum diye üzülmeyin çıksanızda 15 dk da bir tuvalet hissi geldiğinden doğru düzgün yürüyemiyorsunuz
Ben bugün yürüdüm yani sol tarafımda öyle bi ağırlık olduki zor adım attım doktoruma dedim ne kadar yürürsen o kadar iyi zorlansanda yürümeye çalış dedi yani sürünsekte yürümek iyiymiş

Pelin hangi gümüş kapaktan aldın ben de almak istiyorum bir tane . 35. haftadan itibaren ara ara kullanın diyorlar. Kullanımı zor mu ? Gece yatarken mi takıyorsun genelde ?
Bana kuzenim verdi marka yazmıyor üstünde ben gündüzleri sütyenle içine takıyorum memeye yapışıyor çok rahat kullanımı. Meme başı nemli kalıyor ben beğendim

Hayırlısı olsun kuzumm maşaallahhh

Ben de zorla yürüdüm biraz. Doktor haklı yürümek lazım özellikle normal isteyenler için yürüyüş şart
Bana kuzenim verdi marka yazmıyor üstünde ben gündüzleri sütyenle içine takıyorum memeye yapışıyor çok rahat kullanımı. Meme başı nemli kalıyor ben beğendim
Ben de az önce sipariş verdim. Gelsin takmaya başlayacağım

Ya kızlar Allah razı olsun kaynanamdan her işimi aşımı yapıyor ama kızımla ilgili olan her şeye karışıyor. Sinirlerim bozuluyor artık. En basitinden eşim toka gösterdi fiyatını falan söyledi bana. Oturduğu yerden hele durun şimdi toka mı alınır diyor. Ya da Bi kıyafet alacağım alma alma diyor. İyice sinirleniyorum. Evime geldi saygısızlık yapmayayım işimi görüyor yardım ediyor diyorum ama karışsın istemiyorum bebeğimle ilgili şeylere.

Kusura bakmayın yanlış gruba yazmışım

Ay Allah yardımcın olsun bende bir kere oldu neyseki oda normal bence hiç doktora bile yazmadım
Amin amin. O kadar da olması normal zaten senin bence
Benim de yanımda refakatçi kim varsa artık
Ayni ben ters dönmüş böcekler olurda tepinir kalkamazya ayni oyleyim
Ben de yasonra pes edip geri yatıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…