2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sormaa yaa yeminle şafak sayıyorum

Size mayıs 38+larda gün verebilirler sezeryan yapacaksanız. Ay ne güzel sizin çok az kaldı. Bir gün bile önde olana özeniyorum
Ahh artik doguralm Allahin gucune gitmesin su zamanları yasamak isteyen ne kadr insan var ama bn son ayi sevmedm zor geciyor

Sormaa yaa yeminle şafak sayıyorum

Size mayıs 38+larda gün verebilirler sezeryan yapacaksanız. Ay ne güzel sizin çok az kaldı. Bir gün bile önde olana özeniyorum
Sorma son 5 gündür bende öyleyim. Bi şekilde idare ediyordum da şimdi her gün olmaya başladı bu reflü bende. Kafamı koyduğum an başlıyor genellikle. Uyku desen o da yok.

Ahh artik doguralm Allahin gucune gitmesin su zamanları yasamak isteyen ne kadr insan var ama bn son ayi sevmedm zor geciyor
Aynı fikirdeyim. Bi an önce bebekli hayatıma adepte olmak istiyorum. Özlediğim o kadar şey var ki
Sorma son 5 gündür bende öyleyim. Bi şekilde idare ediyordum da şimdi her gün olmaya başladı bu reflü bende. Kafamı koyduğum an başlıyor genellikle. Uyku desen o da yok.
Bebek aşağı inince geçiyor diyorlar ama benim artık inancım kalmadı geçeceğine doğuma kadar böyle bence ne hikmetse gece azıyor bir de gündüz daha iyiyim

Hizli bir bebe cikmazsa bem. Bebe hala havada hic inesi yok gibi buyuk olasılık sezeryan ama bakalm artik dogsun ya bn sevemdm son ayi
Son ay gerçekten çok zorlayıcı oluyor
Bende bir dogursaydim diye diye geziyorum evde. Bir taraftan da içim buruk,bu duyguyu bir daha yasayamayacağım tadını çıkarayım diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…