2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ama bu şekilde gerçekleşiyor olsa devlet hast. zaten sezeryana karşı orda doğum anını beklerler çatı muayenesine gerek duymazlardı diye düşünüyorum.

Magnezyum alın ağrı için.Ben evde var dedim ama içmeyi hep erteledim neden bilmiyorum aylardır da ağrı çekiyorum.
Bendede var magnezyum ama dediğin gibi bayadır ağrı çekmeme rağmen içesim gelmiyo o ilacı nedense

Canım belli Bi haftadan sonra trafiğie çıkmak yasak haberin olsun

Ama bu şekilde gerçekleşiyor olsa devlet hast. zaten sezeryana karşı orda doğum anını beklerler çatı muayenesine gerek duymazlardı diye düşünüyorum.
Bunun böyle olmasının bir tarihçesi var. En çok davası olan doktor grubu kadın doğumcularmış. Artık modern zamanla birlikte kendini güvence ve garantiye almak isteyen kadınlar 'kanıta dayalı olmayan' bu muayene şeklini benimsemiş durumdalar. Doktorlar içinde ben yapılması gereken her şeyi yaptım demenin bir ispatı.
Dünya yeniden şekilleniyor bu konuda, kanıta dayalı olmayan herhangi bir bilimsel faydası ya da gerçekliği olmayan bazı yöntemlerden yavaş yavaş vazgeçilir bunlardan biriside çatı muayenesi. Epizyo açılması, doğumun suni yollarla başlatılması (ihtiyaç olmadığı halde) gebenin aç bırakılması, gerekli olmadığı halde ultrason ve nstnin sıklıkla çekilmesi gibi durumlar artık dünyanın ileri ülkelerinde terkediliyor. Bizim ülkenin geneline gelmesine daha çok var belki ama yinede bu durumu bilen ve uygulayan doktor ve hastaneler varç

Ben Bi kaç gündür takıyorum meme başı hep nemli nemce çok faydalı olacak kuzenim çok övdü
Aslında emzirmede mantık şu bebek ayrıldıktan sonra ucunu kuru bıraktıktan sonra bir de bebek güzel kavradıktan Sonra inş bişe olmaz da. Bn önceden lansinoh almıştım ama hiç kullanmadım bile zeytinyağı fln da işe yarıyo

Kızlaaar kontrolden geldim yine yüzünü göstermedi hala aynı pozisyon kafa aşağıda artık dönmez dedi normal doğum pozisyonunda şuan dedi ama kafası büyükmüş işte çatın uygun olursa normal olabilir bişey diyemiyorum şuan için dedi 2.900 gr olmuşuzz iri bi bebek dedi 37. Haftada tekrar çağırdı çatı ya bakmak için bende durumlar böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…