2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hayırlı bayramlar güzel anneler bugün çok yoğundum foruma giremedim ❤ yavrumuz olmadan son bayramımız bir sonraki bayramda kucaklarımızdalar insallah
İnşaAllah canım senin de bayramın mübarek olsun ayneyn canım bebeğine kilo aldırmak için balık, süt, yoğurt, badem, ceviz, fıstık, Kaşar yiyebilirsin tuzlu olarak ben bu şekilde 5 günde 200 gr aldırmıştım

5 günde 200 gr çook iyiymiş.
Balık yerine tavuk et yiyorum ama onun dışında dediğin moddayız bakalım sebze bol yiyordum onu azalttım protein deposu gibiyim kaç gündür

Günaydın kızlar
Tansiyonumu ölçtüm 12 ye 8 çıktı kötü mü sizce?
Bir de kv eşime civciv isterse yatılı gelir bakarım demiş bu kadın neden böyle yapıyor anlamıyorum biliyor annem gelecek dedim korkuyorum ansızın gelirse

Kuzu hemen taze zencefille balı karıştır ye ilerlemesin geçmiş olsun

Öyle bi sordu sadece bence hani sormadı etmedi denmesin diyee sen genede dersin annem gelcek zaten diye
Tansiyonun biraz normal ama bidaha akşama dene

Aaayyyy bende şu 2 3 gündür öyleydim mahvoldumm ben açıyorum balkonu bunlar kapatıyorr bide su ter içinde kalıyordum mahvoldum yaa arabada açıyorum camı biyandan üşütücem ama grip gibiyim biraz buyüzden hastalanıyoruz zaten bide ya kuzu

Evimde don tişört geziyordum yaa kv de bile ter içindeyimm

Bende yengeme gidince ev hamam gibiydi benimde öyle suyum aktı tenimdenn boğuldum evde amcam anladı derlandım diye gel balkona çıkalım demisti busefer çiktım dondum çünkü heryerim ıslak olunca dahada üşüdümm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…