2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Anneler günü yaklaşıyor bakalım hediye alırsa bende alırım almazsa almam valla
Maybe ye katılıyorum

benimki hiç hediye seçemediği için ve bugüne kadar herşeyi ben sipariş verdiğim için, bana anneler günü hediyesi olarak bunu al dedim, aldı sorgulamadan bişi bulmam lazım onaa
Hahahahaha ne aldı pekiii o sendin dimi ben de diyorum kimdi bu kendi seçip kocasına aldıran

bizde büyüklere alıyorduk ama ilk kez anne baba oluyoruz diye birazcık şımarayım dedim yoksa resim yapabilecek yaşta çocuğumuz olsa onlara sarılsak vs daha güzel hediye olmaz tabiki

Ay bu ateş basmaları öldürüyor beni ya menopoza girenler gibi sürekli yanıyorum millet donuyoruz diyor köyde falan ben kapı pencere açtırıyorum doğumdan sonrada devam eder diyorlar yandım valla napacaksam

Bir de dün arkadaşa gittik hem bayramlaşmaya hem çocuk görmeye Allahım evde suyum çıktı resmen. Dışarı yağmurlu soğuktu zor attım kendimi terim soğudu tabi. Dün geceden beri boğazım yanıyor bir de o çıktı

Of o da ayrı sıkıntı ya erkeklere alacak bir şey yok resmen. Alacağımızı aldık bir şey bulamıyorum zaten doğum gününde falan

çok zor vallahi, günlerdir bakıyorum ama yok bişiy

Oooooooo
Sende sor ne istiyonn

soruyorum yok istemem diyor ama biliyorum huyunu istemem desede istiyor ama ne istediğini asla söylemez benim bulmam lazım bişi

sweetgirlcandy ah bu ter bizi bitirdi
Bende çok terliyorum,terim üzerimde soğuyunca da gelsin hastalıklar ..
Dikkat et canım üstlemesin iyice
Ay yanıyoruuuum modundayım sürekli eşim normalde yaz kış yanar adam üşüyor ben diyorum çok sıcak değil mi ya

Artmasın inşallah ya boğazım parçalanıyor ilerlemez umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…