2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Günaydın kızlar🌼
Tansiyonumu ölçtüm 12 ye 8 çıktı kötü mü sizce?
Bir de kv eşime civciv isterse yatılı gelir bakarım demiş bu kadın neden böyle yapıyor anlamıyorum biliyor annem gelecek dedim korkuyorum ansızın gelirse
Yo normal kuzu önceden kaç çıkıyordu ama?

Annen geleceği için diyor zaten emin ol🙊

• Komik
Reactions: Jou
Aaayyyy bende şu 2 3 gündür öyleydim mahvoldumm ben açıyorum balkonu bunlar kapatıyorr bide su ter içinde kalıyordum mahvoldum yaa arabada açıyorum camı biyandan üşütücem ama grip gibiyim biraz buyüzden hastalanıyoruz zaten bide ya kuzu

Evimde don tişört geziyordum yaa kv de bile ter içindeyimm 🤦‍♀️

Bende yengeme gidince ev hamam gibiydi benimde öyle suyum aktı tenimdenn boğuldum evde amcam anladı derlandım diye gel balkona çıkalım demisti 😂 busefer çiktım dondum çünkü heryerim ıslak olunca dahada üşüdümm :KK70:
Valla ne ateş basması sorma yanıyorum resmen. Aynı bende yanıyorum soyunuyorum donuyorum 😂 bi yere gidince balkona çıkıyorum sürekli 😂

• Komik
Reactions: Jou
Kızlar günaydın. Benim kilo alımım durdu. Hatta bi miktar zayıflamışım bile denilebilir. Gece de baya bi bel ağrısı ve kasılma yaşadım. Normal heralde dimi ? Kontrolü olanlara bol şans merakla bekliyoruz canlar 😍

Öyle dedin bir kaç gün sonra kilo aldım dersin bak benim hep öyle oluyordu:))

Valla ne ateş basması sorma yanıyorum resmen. Aynı bende yanıyorum soyunuyorum donuyorum 😂 bi yere gidince balkona çıkıyorum sürekli 😂
Babannem üşüyo ben yanıyom bide uykum da su gibi akmış heryerim busefer yatakta ıslanıyorr kendi evimde nese değiştirir ederim birşey değil biyerde kalınca terledimmi diye uykumda uyanıyom anamm😂😂😂

Heee geçelimm kızzz yoksa dönmüyor burda konu hepimiz ay buram ağrıyor ayy böyle oldu dediydikk :KK70:

Beliss nasıl kuzu doktorlar nediyor

Ahahahah evet şuan tek konu o çünkü ağrıdan başka normal olarak yaşadığınız bişey yok:)) Belisi en son pazartesi görmüştüm iyi kuzu bugün yine gideceğim bakalım ne diyecekler. Artık tetkik falanda yapmıyorlar sadece besleme odaklılar şuan sanırım

Ahahahah evet şuan tek konu o çünkü ağrıdan başka normal olarak yaşadığınız bişey yok:)) Belisi en son pazartesi görmüştüm iyi kuzu bugün yine gideceğim bakalım ne diyecekler. Artık tetkik falanda yapmıyorlar sadece besleme odaklılar şuan sanırım
Iyi iyi yaaa oda toparlanıyor artıkk eee kimliğe geçtimii kızçeee 🤩

X