2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
o zaman yılın en önemli sorusu geliyor 😀 babalar gününde yeni doğum yapmış olacağız ve hediye almayı düşünmeye bile vaktimiz olmayacak, eşime babalar günü hediyesi bakıyorum bu ay halledeyim diye ama birşey bulamadım hala. aklında değişik fikri olan var mı?

Anneler günü yaklaşıyor bakalım hediye alırsa bende alırım almazsa almam valla🙊😀
Maybe ye katılıyorum 😂😂😂😂

benimki hiç hediye seçemediği için ve bugüne kadar herşeyi ben sipariş verdiğim için, bana anneler günü hediyesi olarak bunu al dedim, aldı sorgulamadan 😂 bişi bulmam lazım onaa😂😂
Hahahahaha ne aldı pekiii o sendin dimi ben de diyorum kimdi bu kendi seçip kocasına aldıran 😂😂

Biz anneler ve babalar gününde bir şey almıyoruz,kutluyoruz öyle. Aile büyüklerine alıyoruz canım yani kendi anne babalarımıza. Çocuklarımıza resim çizdiriyoruz kimin günüyse ona özel. Alacak olsam güneş gözlüğü alırdım sanırım 🙂

bizde büyüklere alıyorduk ama ilk kez anne baba oluyoruz diye birazcık şımarayım dedim😀 yoksa resim yapabilecek yaşta çocuğumuz olsa onlara sarılsak vs daha güzel hediye olmaz tabiki 💜💜😍

Ay bu ateş basmaları öldürüyor beni ya menopoza girenler gibi sürekli yanıyorum millet donuyoruz diyor köyde falan ben kapı pencere açtırıyorum🤭 doğumdan sonrada devam eder diyorlar yandım valla napacaksam😂

Bir de dün arkadaşa gittik hem bayramlaşmaya hem çocuk görmeye Allahım evde suyum çıktı resmen. Dışarı yağmurlu soğuktu zor attım kendimi terim soğudu tabi. Dün geceden beri boğazım yanıyor bir de o çıktı 🥴

Of o da ayrı sıkıntı ya erkeklere alacak bir şey yok resmen. Alacağımızı aldık bir şey bulamıyorum zaten doğum gününde falan😂

çok zor vallahi, günlerdir bakıyorum ama yok bişiy

Oooooooo 😍😍😍😍😍😍😍
Sende sor ne istiyonn 😂🤩

soruyorum yok istemem diyor 😂 ama biliyorum huyunu istemem desede istiyor ama ne istediğini asla söylemez 😂😂 benim bulmam lazım bişi

sweetgirlcandy sweetgirlcandy ah bu ter bizi bitirdi 😒
Bende çok terliyorum,terim üzerimde soğuyunca da gelsin hastalıklar ..
Dikkat et canım üstlemesin iyice 😘
Ay yanıyoruuuum modundayım sürekli 😂 eşim normalde yaz kış yanar adam üşüyor ben diyorum çok sıcak değil mi ya🤭

Artmasın inşallah ya boğazım parçalanıyor ilerlemez umarım 🥴

X