2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Geçmiş olsun canım.Açık renk giy artık son zamanlara geldik.

o zaman yılın en önemli sorusu geliyor babalar gününde yeni doğum yapmış olacağız ve hediye almayı düşünmeye bile vaktimiz olmayacak, eşime babalar günü hediyesi bakıyorum bu ay halledeyim diye ama birşey bulamadım hala. aklında değişik fikri olan var mı?

3. gebelikte daha sık yaşanıyor. Bende 3 te çok yaşadım bunda daha çok yaşıyorum canım. Normal doğuma hazırlık yapıyor vücudumuz,bebeğimiz. 30,40 sn sürüyor ve düzensiz oluyor. Bir oluyorsa yarım saat sonra yine oluyor sonra 2 saat olmuyor,tekrar oluyor vs.
Aralıkları düzensiz yani. Kasılman olduğunda saate bak diğer kasılma ile arasında kaç dakika oluyor. Zaten sık ve düzenli girdiğinde mutlaka anlarsın gerçek doğum sancısı olduğunu

Bebişlerden daha güzel hediyemi olur
Ver kucağına daha değerli bir şey bulamadım de

Anneler günü yaklaşıyor bakalım hediye alırsa bende alırım almazsa almam valla

Vallahaa benimki alırsa bana alırımm olmadı almira hanım hediye oldu sana derimm

aslında güzel bir fikir ama benim eşim doğrucam hala sürece alışma evresinde o yüzden kendini iyi hissetsin istiyorum
Biz anneler ve babalar gününde bir şey almıyoruz,kutluyoruz öyle. Aile büyüklerine alıyoruz canım yani kendi anne babalarımıza. Çocuklarımıza resim çizdiriyoruz kimin günüyse ona özel. Alacak olsam güneş gözlüğü alırdım sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…