2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay cok farklı çok allah yardımcımız olsun kuzumm yaa

Kızlar 2 gündür bebiş kasılırken kasıklarımdan vajinaya doğru şiddetli bir sancı vuruyor ve 20-30 saniye sürüyor. Nedir bu acaba? Oğlanlarda böyle bi şey yaşamadım
Çok normal canım yalancı doğum sancısı olur bu aralar. Düzenli aralıklarla olmadığı sürece sıkıntı yok
Doğum ebesi avuç içi kadar kanama olursa gelin demişti bir kaç damlaysa gozlemle bakalım düzenli ağrı vs olursa gidersin veya kanama tekrar ederse. Benim de aşağılarda artık,gören de karnın inmiş dedi. Çatı ağrım vs çok fazlalaştı:/
Nişan öncede gelebiliyormuş . Aşağı inmiştir artık bebiş. Beni her gören karnın inmiş aşağı dedi durdu
Beni de gören öyle söyledi
Adet sancısı yanında hiç kalır valla ben doğum sancısını kiyaslayamiyorum hiç bir ağrıyla
Allah yardımcımız olsun tek teselli doğunca ağrının pıt diye geçmesi oluyor

Az kaldı demek ki iniyor yavaş yavaş

İşte ben adet sancısı da hiç yaşamam ayda yılda çok az hafif karın ağrım olurdu o kadar

Kızlar yel girmesi denen şey oldu bana sanırım sol kalçam tutulmuş yürüyemiyorum resmen ne önerirsiniz bana ?
Kas gevşetici krem kullansam iyi gelirmi acaba

Kızlar ben gidip kızımın kıyafetlerini yıkadım ve kurutma makinesinde kuruttum. Makineden bir çıkardım minnak olan kıyafetler el kadar olmuş artık sadece hastaneden çıkınca kısa bir süre giyeceği kıyafetleri var. Tebrik edin beni :)

Bende attım bişey olmadı çok mu sıcak geldi ki program

Sikmayımı acaba yüksek tuttu yaa
Bu arada hala yüzüstü yatamıyorum bu seferde göğüslerim ağrıyor :)
Oyyy oyy yesunler helee göğüsler tabi ağrırrr süt var

Sikmayımı acaba yüksek tuttu yaa

Oyyy oyy yesunler helee göğüsler tabi ağrırrr süt var

Yok kuzum ya her zaman ki gibi yıkadım ilk defa böyle bişi yaşadım. Bakalım sizde nasıl etkiler olacak kuzum :)

Reactions: Jou
bi çarşıya gittim geldim tam 2 saat sürdü ve şuan yorgunluktan ölüyorum, gecen hafta sol bacak ve bacak arasi agrisi var diyodum ya, biraz hafiflemisti dinlendikce, suan had safhada yine agriyo, uyariyorum kisa mesafeye bile yurumeyin oturun oturdugunuz yerdee heryerim agriyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…