2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hahaha vallaha zor kuzu yaa okadar etkiliyomuki hamileyken nebiliyimm
Tabi kuzum etkilemez olur mu ? Bizim her duygumuz onlara geçiyor. Mümkün mertebe uzmememiz lazım kendimizi. Tabi ağlamak geliyorsa içinden ağla ama bebeğini düşünüp fazla devam etme toparla kendini

Reactions: Jou
Ayyy ben dünden beri ağlıyorumm hormonlarım tavann
Evet bende haftasonu salya sumuktum, bugun ve dun kendimi gayet iyi hissediyorum. Haftasonu sanki cenazem varmış gibi ağladım abartısız

Ağladığında bebişinde hissedip mutsuz olduğunu düşün canım bende işe yarıyor. Gerçi bu sefer de bebeğimi üzdüm diye vicdan yapıp tekrar ağlıyorum bazen analık zor be
Senin profil fotona ayrı bir bayılıyorum amazing_family

Evet bende haftasonu salya sumuktum, bugun ve dun kendimi gayet iyi hissediyorum. Haftasonu sanki cenazem varmış gibi ağladım abartısız

Ooyyy vallahaa etkiliyoruz galiba herşeye yaa eşim ağlamayayim diye öpüp durdu busefer daha da ağladımm anammm

Bende çok seviyorum ama yakında 6 kişilik bir aile olcaz yeni bir profil fotosu bulsam iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…