2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canim doğuma kadar kendini üzmemek için idare et,çünkü haklı da olsan üzülen sen oluyorsun.
Ablan da gelsin annemi yemek için cagrdm vs gibi bir açıklama yapsan esin ne tepki verirdi ki
Akşama oturmaya gelecekler diyor illa kuzum benim annemde konuşmuyor ablası ile bebeğimi kaybettiğimde gelmedi hiç bu bebekte de kanamam oldu dr a beraber gittik ertesi gün asla sormadı

Çağırırsada siz takılın ben kendimi iyi hissetmiyorum deyip geç kenara kendini strese sokma ablası yüzünden. Hadi eşin düşünemiyor ablası bari biraz geri çekilir ya
Ablası yapıyor zaten kuzum önce kavga çıkarıyor sonra oturmaya geliyor bir şey olmamış gibi anlayamıyorum

Sıkıntınız iş güç yapayım hazırlık edeyim geleni rahat ettireyim yüzündense hiç kendinizi yormayın. Biz kendi işimizi zor görüyoruz zaten eve gelen de hizmet beklemesin bi zahmet.
Eşiniz kekini böreğini dısardan alsın aksama da bi cay demler oturur yersiniz. Sıkmayın canınızı, eşinize de söyleyin temizliği yapıversin madem.

Ayy kaçıncı haftadasın kuzu bence kilo gayet iyi.

Evet ya internetten alırken ben de hep tereddüt ediyorum olacak mı olmayacak mı iadeyle uğraşmak da sıkıntı. 3 tane tshirt aldım lcw dan bakalım yolda inşallah olur bedeni de
LcW ve Penti nin kendi sitesinden alınırsa bulunduğun yerdeki mağazalarından iade ya da değişim yapılabiliyor aklında olsun

Ay o tülleri de mi biz götürüyoruz
Valla 4 sene önce devlette yaptı ablam biz kendimiz almıştık ama benim hastanenin oda süslemesi var paketin içinde. Geçen nst ye gidince gördüm doğum katını bütün kapılar tülle süslüydü. Ona direkt takcam bende kapı süsünü. Hastaneye gidince bi bak sen

Kızlar hastane cantasi için biberon emzik steril edicem ama erken mi? Suda kaynaticam işte ama kaynattiktan sonra bi sudan geçirmek gerek mi yine? Bide philips avent emzikleri kaynatabiliyo muyuz?
Ben düdüklü tenrecede (derin olduğu için tercih ettim) suyu kaynattım önce, sonra altını kapatıp emzik, biberon, göğüs koruyucu silikonları vs içine atıp, tencerenin kapağını kapatım o şekilde bir yarım saat fln beklettikten sonra tenrecen cıkarıp bir havlu üzerine serdim ve sonra kağıt havluyla nemini alıp çıtçıtlı poset içine koyup hastane cantasının içine attım. Tabi düdüklüye atmadan önce yıkayıp güzelce duruladım yani öncesinde temizledim, kaynamış sudan aldıktan sonra direkt süzdürüp kurulayıp kaldırdım.

Bende dün gece öncesinde bi sudan gecirip kaynattım havlu kağıt üstünde kurumaya bıraktım sonra buzdolabı poşetlerini koydum. Philips avent emziklerde kendi kutusunda mikrodalga da az suyla steril ediliyormuş onu da o şekilde yaptım. Cevaplar için sağolun kızlar :)

Bugün de sağlık ocağına gittim kan verdim. Tansiyonum biraz yüksek çıktı tuzlu yeme dedi hemşire. Normalde düşük çıkıyor aslında heyecan yaptım galiba sizler gidiyo musunuz sağlık ocağına

1 kere gittim düşük çıktı hep mi böyle dedi evet dedim o zaman sorun yok dedi

Reactions: Jou
İyi çok şükür kuzu kız kilosu gayet iyi bence kaç olması gerekiyomuşki aa mayıs anası oldun
Valla nasıl oldu anlamadım annemde zor giydim gerçi sütyenin üstünden denedim ama dardı ya valla gece evde giyiyim dedim oldu
Kilomu verdin acaba

Perşembeden beri gitmeye çalışıyorum uyanamıyorum bi türlü benimde tahlil yaptırmam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…