2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Haftasonu eşimle tartıştım burda yalnız olduğum için epey bunaldım, onunla da vakit geçiremeyince ona patladım.

Onun haricinde genel sıkıntılar işte ağırlık çökmesi..

Dün gece sol kasığım inanılmaz ağrıdı bu arada adet sancısı gibiydi aşırı şiddetli olmasa da hafifte değildi. Ama sanırım normalmiş rahim büyüdükçe baskı arttığından oluyormuş.

Bide benimde bu perşembe doktor kontrolüm var mide yanması için ilaç isticem, elma falan asla işe yaramıyor artık.

Sizler napıyorsunuz nasılsınız?

Zordur tabi yalnız olmak. Ben de durup durup bişeylere patlıyorum

Benim de bi ara aniden sancı girip geçiyordu. Bebekler büyüdükçe tabi rahimde büyüyor.

Tahin, helva denedin mi bende işe yarıyor. Bir de maden suyu hemen etki ediyor bende.

Valla bende gündüzleri yorgun hiç enerjim yok gece 12 den sonra bi enerji artık hareketlerim kısıtlandı iyice zorlanıyorum ya

Aa tahin helva hiç denemedim. Ikisi de var evde ama helva iyi olur mu ki sekerlice? marketten alinan hazır helva dimi?
Maden suyunu burada duyup denedim ama rahatlatmadı

Hareketler kisitlandi bide yapacağım tum isleri erteleyip duruyorum, azıcık evi temizleyim diyorum hiç yapasım yok valla. Kahvaltıyı zor hazırlıyorum artık :)

Valla tahin iyi geliyor ama bazen sadece onu yiyemiyorum bi parça helva yiyorum ben baya etki ediyor içinde tahin var ya.

Sen tahini dene 1 tatlı kaşığı falan inşallah işe yarar

Off sorma ev berbat halde resmen dün gece 5 de yapsam yapardım ama öyle bi enerji gündüz halsizdim ama bi gazla kalktım valla toparladım temizledim artık evi de

Sende ki enerji az biraz bana geçsin inşallah

Tamam tahini denicem bütün başlarda yanma yine, sağol canım

Ayyy ben dünden beri ağlıyorumm hormonlarım tavann

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…