2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sağoll canım benimm
Sen nasılsınnn
Bugun ruhum gercekten çok iyi hissediyor, vücudum debelense de. Cay iciyorum, ders calisiyorum suanda kuzuyum :)
Bende bugün ağlayıp durdum. Sonra da yattım uyudum. Hiç keyfim de yoktu. Ağlamak iyi geliyo bana böyle keyifsiz zamanlarda
Terapi gibi oluyor valla insan rahatlıyor aglama seansından sonra :)

Vallahaaa bomba gibiyim kız yaaa ses gitmese süpürge açıcamm bi o hüsrann bide acıktım hazır tambuğdaylı lavaş vardı onla kaşarlı tost ettim yedim iyi geldii
Ben açıyorum süpürge sessiz sessiz olmasa bile açarım kv var ya yukarda rahatsız olsun elleme o beni ediyor

Ohhh afiyet olsun

Bende acıktım da eşimle sahur yiyorum ya direniyorum o zamana kadar bisküvi yedim biraz

Reactions: Jou
Ben açıyorum süpürge sessiz sessiz olmasa bile açarım kv var ya yukarda rahatsız olsun elleme o beni ediyor

Ohhh afiyet olsun

Bende acıktım da eşimle sahur yiyorum ya direniyorum o zamana kadar bisküvi yedim biraz
Hahahahahah oo kv ne inatt ohhh çok iyi ediyorsunn vallahaa kuzu
Iyi bekliyorsun ya ben okadar bekleyemiyorum neseki eşim buhafta gececi sahuru işyerinde ediyor

Hahahahahah oo kv ne inatt ohhh çok iyi ediyorsunn vallahaa kuzu
Iyi bekliyorsun ya ben okadar bekleyemiyorum neseki eşim buhafta gececi sahuru işyerinde ediyor
Normalde de geç yatardım ben şimdi hamilelikte hiç uyuyamıyorum zaten biliyorsun bende bekliyorum

Reactions: Jou
Hahaha bakalımm kızz doğru ama çok kötüydüm biyandanda eşim canımı sıktı bi susmadı
Ben de dışarı çıkmıştım birden çok sıcak bastı Sırt çantamda ağır geldi. Bi ağlamaklı oldum. Eve geri dönesim geldi. Az sonrada annem aradı bayramdan sonra hemen gelcekti normalde bi kaç gün daha geç gelcekmiş misafir geliyormuş. Bi başladım ağlamaya ondan sonra da ağla da ağla :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…