2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ayyyy ne olcak bu halimiz kuzu bide bebe kucağımızdada böyle ağlarsa biz ağlarsak anam yandık salya sümük oluruz artık

Ben açıyorum süpürge sessiz sessiz olmasa bile açarım kv var ya yukarda rahatsız olsun elleme o beni ediyor

Ohhh afiyet olsun

Bende acıktım da eşimle sahur yiyorum ya direniyorum o zamana kadar bisküvi yedim biraz
Sessiz süpürge üst komşumda var ama o başlığın sürtünme sesi vs çok rahatsız edici kız.Ben sahuru hazırlayıp yatıyorum.

34+1 canım.Dr ölçümde 33 hafta dedi anlamadım.
Bence gayet iyi kuzum aman bazen kafa karıştırıyorlar.
Bana ilk başlarda neler neler diyordu üzülüyordum diğer gittiğimde güzel diyordu ömrüm tükendi artık çok üstünde durmuyorum sağlıklı olsunda
Bana böbrekleri bile büyük dedi sonra değil dedi neler neler

Aynen sağlıklı olsunlar da.

Ayyy bikeresin de bana da karnımdan bakarken "sizi korkutmak istemiyorum o yuzden alttan bakıcam" dedi. Anında doğrulup "bebek iyi mi" dedim. Gülerek "bebek iyi iyi, rahim ağzı uzunluğu şu kadar gozukuyor normalde sınır şu o yüzden kesin ölçüm için alttan bakmak gerekiyor" dedi. En başından öyle söylesene, kaygı bozukluğu yaratırlar insanda yeminle.

Tetikleyen bir şey olmasi gerekiyor sanırım. Bende de yoktu normalde. Geçen annem aldığı bebek eşyalarını posete koymuş bana verdi, verirken de kızım bunları bebek deterjani alıp yıkadım dedi. Eve gelince neyse şimdi ben yine de makineye atıp tekrardan yıkayım, deterjan belki iyi değildir diye düşünerek makineye doldurdum çamaşırları. Ayyy sonra bana bi ağlama geldi, kadın gitmiş bebek deterjani almış uğraşmış yıkamış, sen ne bicim evlatsın diye sen bir içlen... başladım ağlamaya. Hemen çikardım çamasırları yıkamadan direkt ütüye başladım

Kızlar
Benimde regl sancısı gibi sancım var diye gittim acile
Ama çok şiddetliydi meğersem enfeksiyonmuş kızlar
Özellikle bu haftalarda gebelerin %80inde görülüyormuş enfeksiyon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…