2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Normal değil mi kilosu bana normal gibi geldi haftasına göre kaç olması gerekiyormuşki

Kilosu çok normall kuzu suyu azaldığı için seni erkene alıyor demekki doktor sağlık olsun genede iyi bi kiloyla doğcak

Oda numarasına asıyorlar genellikle. Silikon tutmaz sanki. Ben yeğenimde tül geçirmiştim kapıdan onun üstüne iğneyle tutturmuştum

sweetgirlcandy kizzzz sen kötü yazınca bende sepettem geri cikardim atleti ben de yazın pek atlet giymem ama ilk zamanlar evde sadece atletle bile gezebilirim diye alacağım rahat olur link atsana hangisinden aldin
Al yaaa valla iyi çıktı geri o gün sütyenin üstünden denemiştim ondan heralde daraldım lcw dan aldım

Maşallah bi dahakine toparlar kuzuş o kadar hastalık atlattın etkilenmiştir tabi

Gerçekten bu duruma üzülüyorum artık ya gelirse de git yat iyi değilim de

Maşallah bence kilosu da boyu da çok iyi tarih de güzel

Gızlar gızlar ben geldim. Bugün kontrolüm vardı her şey yolunda 1960kg olmuş sıpam.
Benim 2 aydır sarı katı akıntım vardı en az haftada 2 3 kere yaşardım. Enfeksiyon dan şüphelendi temiz çıkıyo hep. Ne olabilir ki ? Acaba diyorum nişanım yavaş yavaş mı geliyo

Sizler nasılsınız

Gözün aydın kocaman olmuş minik adam
Nişan değildir ya. Bende de katı akıntı ara ara oluyor ama sarı değil

Yaaa ciddi mi ben sütyen almıycam zaten bu atletleri beğendim kuplu doğumdan sonra da rahat edersem sayısını artırcam

İçinde emzirme içinde vardı oda olmuyor inş daha sonra giyebilirim:) gidip görerek almak en güzeli böyle şeyleri ya yoksa benim duruma düşebiliyorsunuz

İçinde emzirme içinde vardı oda olmuyor inş daha sonra giyebilirim:) gidip görerek almak en güzeli böyle şeyleri ya yoksa benim duruma düşebiliyorsunuz
Evet ya internetten alırken ben de hep tereddüt ediyorum olacak mı olmayacak mı iadeyle uğraşmak da sıkıntı. 3 tane tshirt aldım lcw dan bakalım yolda inşallah olur bedeni de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…