2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay kızlar çok güldüm yorumlarınıza
Bende son gaz devam, özellikle son zamanlarda çok olsun ki doğum kolay olsun derdindeyim
Gülmek iyidirr kızzz
Sen devammkeee benimki son bakalımm bidhaaki randevuda gidicem eğer aşşagıya indiyse kafası ettircem adamı değilsede salcam artık

Canım benim en kısa sürede çıkar yoğun bakımdan birlikte evinize dönersiniz inşallah.

Gyno bulantı yapar aşırı başka ilaç yazdırsana doktoruna kuzu.Feramat bulantı yapmıyordu.
En iyiside o ama oyüzden herhalde bidahaki sefere gidince derim ama gene de bunlar başladıysam bunla devam edicem değiştirmeyi düşünmüyorum bide süt ürünleri tüketince bulandırıyormuş mideyi ama geçiyo hergün 2 3 saat çekiyorum

Son düzenleme:
Gözlerim doldu valla olurken.. sağlıkla yanınıza geldiğini de görürsünüz inşallah

Öyle içten anlattınki duygulanmamak elde değil

Hanımlar aranızda diş ağrısı çeken varmiydi dün başladı ağrı uyutmadi yirmilik çürük
Bugün doktora gittim film çektirmek istemedim doktor kullanabileceğim antibiyotik verdi ve parol içtim dört saat falan rahatlattı yine başladı ağrı çok feci bişi
Antibiyotik ne zaman kurutur bu iltihabı ne zaman geçer ağrım bileniniz varmı

Geçmiş olsun zor diş ağrısı. Antibiyotik 3. 4. içmeye etki eder bence.

Kuzu ilk 4.ay onu kullandım süt ürünü ne içtim ne yiyebiliyordum mahvetti beni.Kızımda feramat kullanmıştım.Bunda da demiron plus kullanıyorum.

Reactions: Jou
Ayyy okurken bir tuhaf oldum amin inşallah kuzum çok sevindim senin adına maşallahhhh minnoşa

Kızlar benim midem çok kötü ağrıyor ya sabahtan beri.
Ne önerirsinizzz üstüne ayıptır söylemesi ishal de oldum
Mide geçsin tek derdim o arada gidiyor sancı, geri geliyoo
İshali anında kesen şey: buğday nişastası varsa 1 tatlı kaşığı kadar çay bardağına koy üzerine yarım bardak su ekleyip karıştırıp, içiyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…