2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar gecelik aldınızmı hastaneye ya bu pijama takımlarını boşamı aldık gecelik daha iyi diyolar wc için falan
LCW onlinedan 2-3 tane gecelik 1 pijama aldım.
Evet gecelik daha iyi diyorlar bende öylelikle aldım mantıklı aslında kontrol vs oluyormuş sürekli, WC de öyle.. Sezeryanda sanırım sonda mı ne takıyorlarmış.

Kızlar gecelik aldınızmı hastaneye ya bu pijama takımlarını boşamı aldık gecelik daha iyi diyolar wc için falan
Bende almadim, sordun ben nisan annelerinde gecelik önerdiler hep, sezaryen olursa sonda fln oluyomus, normal dogumda da dikis ya da tuvalet yuzunden fln zor oluyomus pijama, gecelik de hic sevmem ama alicam mecbur

Bi tane pijama almistim bakin simdi aldigima bide gelenin rengine

Aldigim yukardaki

Gelenin rengi de bu

Vuuu kızzz kandırdılarmııi

Eklentiler

• 9A5AC6B0-B4C8-461C-AAAD-8FDDD2DFF6F8.png
    311,8 KB · Görüntüleme: 51
  • B86F6BAC-C669-423A-BC4F-5E3145D7752E.png
    522,5 KB · Görüntüleme: 45
  • 816A4054-62F4-4188-94B8-99FE3E0809A9.png
    408,6 KB · Görüntüleme: 48
Valaha ben hala almadım ondan yaa gecelik daha iyi başlarım lohusa elbiselere hepsi pahalı
Lohusa gecelikleri pahalı zaten tek parça almak mantıkl ya hepside fistanlı en sevmediğim deli olucam
Ben almadım ya kararsızım
Ben alıcamda ne alıcağıma kararsızım
Baktımda beden bitmiş çoğunda ya
Hahahahahahah hayal ettiğim ve bana gelen
Zekta1 wc konusunu anlamadım ben bu hemşireler wc ye niye geliyo peşimize
Kuzu genelde sonda takıyolar alttan bunun için gecelik daha iyi bide takılmazsa wc ye gidiliyo pijamayı sıyırma derdi var ama gecelik direkt yukarı kaldırıcan kontrol falan da ediliyomuşya

Sutyenler noldu geldimi
Geldi geldi. Hepsini aynı beden almama rağmen bir tanesi hem çok büyük hemde şekilsizdi. Mağazaya gidip iade ettim. Yerine üstüne para ekleyip bir elbise gecelik aldım en uygun o vardı şansıma favda ekliydi. Ama hamile geceliği değil sonradan yazın iyi kötü giyerim diye aldım. Pentide zaten her şey uçmuşşşş deli fiyat, onun akşamı aldım Lcw dan gecelikleride

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…