2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
belki bu kilo olayı esnektir ya. Normal kiloda doğan bebekler içinde ilk bir kaç hafta kullanılabilir belki.
Şuan herşeyi hasbelkader alıyoruz işte
Kuzu çevremde bi kaç kişi sleepyden baby turcoya geçti hiç pişik falan yapmamış
Müslin annem yaptı kuzu
Kundak ne işe yarıyor kız baktım ama anlamadım
Ozaman ben 2 numarayla başlayemm bebek 3kilo doğacaksa tabii
Peki zıbın nekadarlık aldınızz 3-6 mi alsam
Bence 3-6 al 0-3 ler acaip küçük bunarada civilin zıbınları harika
Bende hastane çantasına koymak için açtım Allahım bit kadar dedim 2 de aşağı yukarı böyleymiş bi tık büyükmüş
Bende 20 tane koydum ama sanırım 10 tanesini çıkarıp 2 numara koyucam inşallah 1 olur

Senin bebiş bide biraz daha iri demi direkt 2 ile bile başlayabilirsiniz

Şuan herşeyi hasbelkader alıyoruz işte

Kuzu çevremde bi kaç kişi sleepyden baby turcoya geçti hiç pişik falan yapmamış
Heee yapmadıysa ozaman iyi kuzu benoyle ediyim
Bence 3-6 al 0-3 ler acaip küçük bunarada civilin zıbınları harika

Bende 20 tane koydum ama sanırım 10 tanesini çıkarıp 2 numara koyucam inşallah 1 olur
Evettt yaa civile bayılıyorumm ben aslında ordan almak istiyorumm ben e bebek bana cok dandik geliyo hep indirim oluyo adamlar niye boşuna indirim yapcak hep yani bide o var
Civilde daha güzel çeşit var nese ben e bebekte almıcam eşime kp bayram parasını verirr ordan cıkartırırım ben zaten hediyede alan varmış veremeyenler var ben başka alem ebebekten

Kızlar hediyelik bişe ler yaptırıyo musunuz ya magnet anahtarlık fln tarzı şeyler
Bende 50 tane kadar kolonya şişesi var. İçlerine Gül suyu dolduracağım. (Gül suyunu trendyoldan 5 litrelik aldım.
150 tane kadar inci tesbih var
13-15 tane kadar Yasin’i Şerif var tül kese içerisinde.

Birde 150 tane kadar lokumluk var. (Lokumlukların içine lokum yada çikolata koymak yerine hurma alıp koymak istiyorum. Çikolata yerine hurma dağıtacağım)

Bu arada ben bunları ucuz denk gelince alıp koymuştum kenara.
Yani bebek için değilde Eve gelenlere ufak tefek hediye veririm iyi olur demiştim.
Bu saydıklarımın maliyeti toplasan 100 TL bile tutmamıştı
Elimde bu saydıklarım olmasaydı para verip almazdım

Bir tek bizim buradaki civil dandik heralde ya hiç bir şey yok
Olanlarda çöp gibi dandik ve inanılmaz pahalı
Tekli zıbınlar bile 75 TLydi gittiğimde

Reactions: Jou
Bir tek bizim buradaki civil dandik heralde ya hiç bir şey yok
Olanlarda çöp gibi dandik ve inanılmaz pahalı
Tekli zıbınlar bile 75 TLydi gittiğimde
Burda ben o fiyatlarda görmedim kuzu acaba heryerde farklımı yaa az gelen yerlere fazlamı fiyat veriyolar anlamadım ben burda 10 17 arası gorüyorum hep

Inanki benimde yaaa hele mutfak ama yarın ben yavaştan mutfak etsem diyorum ya
Ya benimde çok canım istiyor şöyle Bi girişmek istiyorum köpüklü köpüklü ama burda gördüm bir iki kişinin erken doğum riski çıkmıştı doktora gitmeden hiçbir şey yapmayayım diyorum o yüzden

Bencede sen yapma kuzuu bakalım bende perşembe gidicemm sonunda okadar özledimki kızımı

Burda ben o fiyatlarda görmedim kuzu acaba heryerde farklımı yaa az gelen yerlere fazlamı fiyat veriyolar anlamadım ben burda 10 17 arası gorüyorum hep
Bilmiyorum ki buradaki civil 4-5 katlı bir mağaza
Fakat sadece 1 katı yeni doğana ayırmışlar. Onunda yarısında şampuan bez araba beşik vs gibi şeyler var ve çeşit çok az belkide ondandır

Bencede sen yapma kuzuu bakalım bende perşembe gidicemm sonunda okadar özledimki kızımı
Benim bir sonraki randevu 21’inde daha 11 gün var
Malum doktoruda değiştirdik.
Gittiğimde 33. Haftanın içinde olacağım.
Belki artık beni de 2 haftada bir çağırırlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…