2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kesinlikle kendini düşün,
Gerekirse izne ayril boşver doğum sonrası tabi önemli ama hamilelikte çok önemli
Bu süreci stres ve kaygıdan uzak geçirmemiz lazım hepimiz için bu zor ama kendimiz için daha fazla cabalayalim ,kimsenin bizi dusunecegi yok çünkü

Raporla falan bi şekilde idare etsen. Ya da kurum etse. Az kalmış yani 32. haftana da
Bu hafta ara tatil var zaten geriye 32.haftam kalıyor onda da rapor alırım yüksek ihtimal geri dönmem çok saçma olur. İyi haberler bekliyorum ayrılanlar gelmesin diye bir ümit bakalım ne olacak

Bu hafta ara tatil var zaten geriye 32.haftam kalıyor onda da rapor alırım yüksek ihtimal geri dönmem çok saçma olur. İyi haberler bekliyorum ayrılanlar gelmesin diye bir ümit bakalım ne olacak
Canım moralini bozmak istemem ama herkes çağırıliyor kendi idaren insiyatif alır mı bilmiyorum ama yasal olarak herkesi baslatiyorlar

Tabiki öyle kuzum. Sonu güzel olsun mühim değil

Uygulama linki; Sleepy Ecologic Bebek Bezi 2 Numara Mini 68 Adet + Yenidoğan Islak Bebek Bakım Havlusu Hediyeli Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Kızlar sleepy şöyle bir bez çıkarmış. Fiyatı da lansmana özel bu fiyat. Kendi sitesinde 144 tlydi. İlgilenirseniz diye bırakıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…