2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende az içiyorum artırmaya çalışıyorum.
Aynen artık vitaminlerle geçmesini bekliycem

Şuan ne durumdasın kuzu hastanedemisin napıyorsun

Evet nasıl oldu acaba yaa iyidir inşallah

N Nurhafsa Canım nasılsın
Hâlâ hastanade misiniz
Bi ses ver

Dünden beri girmemiş umarım iyidirler

Sanki doğum yapmış gibi geliyor bana ama inşallah sancılar durmuştur ve sağlıklılardır
Hastanedeyim kızlar hala, giremedim bir türlü. Ciğer geliştiricileri yaptıktan sonra kasılma önleyici ilacı kestiler, şimdi kasılmaların ve açılmanın durumuna göre hareket edeceklermiş biraz daha iyiyim şükür kasılmalar açısından, ama doktorlar uzun süre bekleyeceklerini düşünmüyorlar, en azından ciğer geliştiricileri yaptık mantığındalar

1 hafta daha dursalar kar canım. Allahın izniyle atlatacaksın

Biraz daha bekliyim o zaman. Ya bebek küveti gelmişti bim'e katlanabilen çokta iyiydi fiyatı kaçırdım ona üzüldüm yağmalamışlar resmen
Bana arkadaşım hediye olarak aldı BİM’den seti. Çok kaliteli ve sağlam duruyor kızlar
İçine suda doldurduk tıpasından akacakmı falan diye kontrol ettik akıtmada yapmadı
Bence denk gelirse kaçırmayın
Trendyolda da var aynı markanın ürünleri

Birşey olmaz canım bende çok şişiyorum.Ilk bebeklerde ödem daha cok oluyor hareket daha az olduğundan ve vücut ilk kez yaşadığından.Doğumdan sonra geçecek hepsi boşver bugünlerin tadını çıkar.

Ben grip oluyorum hatunlar hemen bir şeyler yapcam artmadan
Öpeyim de geçsin sen hasta olma kuzuBaşladıysa engel olunamaz ki artık Köy tavuğu aldır suyuna bir güzel çorba en etkili bunu gördüm ben. Paça çorbası da olur bol sarımsaklı.Ve C vitamini takviyeler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…