2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Selam aleyküm hayırlı sahurlar hayırlı Ramazanlar hanımlar oruç tutabilen varmı varsa dün nasıl geçti
Aleykum selam canım Hayırlı sahurlar
Geçmişi okuyamadın galiba bayağı konuştuk bu mevzuları
Topikte çoğu arkadaş tutmuyor son aylar malum çabuk acıkma oluyor, herkesin kullandığı ilaçlar iğneler var vs.
Ben dün denedim iyidi kötü olmadım. İftarla sahur arası 3 litre su içtim azar azar.
Bugün de niyetlendim ama herhangi bi tansiyon düşmesi baş ağrısı vs olursa anında bozarım.
Zaten ruhsatımız var

Ben dün eşimede hakkımı helal etmiyorum hiç birinize dedim.
Hamile halimle annesi için durmadan üzüyorsa ona da helal olmasın valla artık doldum hep sorun çıkıyor bir şey yapsam gam yemem görüşmüyorum da bebeğim stres olmasın diye telefonla yine yapıyorlar eşimde değişiyo kimin hakkı kimde varsa Rabbim alsın inşallah ben çok üzüldüm ama Allah büyük

Keşke benim eşimde gitse bir yerlere 1 ay herkes yanında olsun ister ben artık hafta sonu gelsin istemiyorum.
Evet stresten oluyormuş bir arkadaşta yaşamış elimde olmuyor ki bırakmıyor sağ olsunlar

Birkaç gündür yoruluyorum bende acaba bebegimide yoruyormuyum diye üzülüyordum kızlar, çünkü cok az hareket ediyordu benimki de,
Meger biz ayakta hareket halindeyken sallanıp uyuyorlarmış yaa yerim
Aayyy öylee evett kuzumm yaa anlıyordum zatenn bide ayakta dimdik hareket etmeden durursakta sertleşiyo iyice ağırlaşıyorsun uyusun sipaa sallıyoruz ayağımızda gibi içerde sallanıyor

Evet canım okumadım bayadir girmiyordum Allah kabul etsin inşallah kolaylaştırsin Rabbim bende niyetliyim dün çok güzel geçti çok şükür ama iftarda sonra biraz baş dönmesi yaşadım tansiyonum ölçtüm normaldi biraz uzandım sonra geçti acaba kan şekerimi çıktı anlamadım bakalım inşallah bugün olmaz

Gelsin bakalim kucağına güzel bi kahvaltı
Bende 10dkkya ilacimı içeceğum kuzum sonra gene bekle bi saat

Dışarıdan söyledik oda geç geldi baya acımıştım. Pek verimli güzel bi kahvaltı olmadı yaw. Yani kahvaltı yapamadınmı daha

Reactions: Jou
Dışarıdan söyledik oda geç geldi baya acımıştım. Pek verimli güzel bi kahvaltı olmadı yaw. Yani kahvaltı yapamadınmı daha
Ara onları ben hamileyimm ne bu geç yaaa yok kuzu yapamadım daha yarım saat sonra kalkar hazırlarım
Burdada aşşağada inşaatt varrr kuzu öffff camımım önünde birşeyler ediyor güneşliğide açamıyorum görüyolar nese dııırrrr dııırrrr dııırrrr akşama kadar hiç durmadı dün ensonda bi bağırdımm başım şişti ara verin arada yaaa dedim tamam abla diyo hahahahah gördüler baktı hamilee hormon tavan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…