2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bişeye ihtiyacın olursa söyle senin için bende arar link yollarım canım

Olacakk bitanemm dua edelim şu ramazanda allah dualarımızı kabul eylesin inşaallahh
Olacak olacak... Diye diye dua niyetine geçecek ve çok kolay sağlıklı doğumlarımız olacak Allahın izniyle
Kızlarr oruç tutucak olan var mııı ?
Ben ben... çok araştırdım tutmayı denemeye karar verdim. İftarla sahur arası en az 3 litre su içmek kaydıyla çoğu doktor izin veriyor.
Kızlar benim sancılar nedeniyle yatışım yapıldı, dualarınızı beklerim, daha çok küçükler, inşallah durur bu kasılmalar
Ayyy canım benim kaç haftalık ve kaç kg oldular
Doğsalar da sıkıntı olmaz bence. İkizler genelde erken geliyor. Mübarekler Ramazanın ilk günü mu gelmeye karar vermişler
Ama dua edelim hakkınızda en hayırlısı neyse o olsun. Belki doğumu durdururlar. Mart annelerinde de öyle oldu kız 36.haftadaydı durdurdular sancıları doğumu
Kalbini ferah tut canım benim bak dualarımız seninle

Allah kabul etsin. Daha önce denedin mi yokss bugün ilk orucun mu? Nasıl olacak ben çok merak ediyorum. Normalde de çok zorlanıyorum çünkü oruçta
Âmîn, tutan herkesin kabul etsin. Daha önce tuttum bir sıkıntı olmamıştı. Şimdi tabi daha farklı bebek büyüdü iyice.
Gün içinde herhangi bir sıkıntı olursa, dayanılamayacak olursa gebe kadın orucun bozabilir, daha sonra kaza eder. Bu sebeple rahatım. Hiç denememek bana çok makul gelmedi, herhangi bir sağlık sorunu olmadıkça gebelikte oruç tutulmasında sakınca yok. Zaten kişi kendi sürecini takip eder diye düşünüyorum.

Yaaa çok mu fazla sancılar? Kaç haftalık oldular?
Rabbim yardımcınız olsun
Fazla malesef 30 haftalıklar, amin canım sağolasın
cok gecmiş olsun canım ilaç ve iğneler ile inşallah durdururlar sancını dualarımız seninle.
İnşallah inşallah.. çok teşekkür ederim
30 haftalıklar, 1,5 kg civarılar. İnşallah gelmezler, daha çok küçükler Allah razı olsun canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…