2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bizimkide sığacak gibi değill nasıl olcak bilmiyorum.
Valla zorladık sığmadı eşimde yarın halı yıkamaya veriyim yıkasın versinler dedi. Aslında teras var orda 2 dk da yıkanır havalar da iyi de şimdi kv nin kapısının önünden geçmek istemiyorum
Diğer halılar da verilecek de bayramdan sonra yıkanır genel temizlik yaparım diye düşündüm şimdi erken olur heralde. Valla bilemedim napacam

Hahahah boşver şimdiii terası ver yıkamaya gitsinn kuzuu bizde yarin temizlencek oda ama nebiliyimm kirlimi geliyodurkii

ne oluyor bu bebişlere coğu hamilelik artık riskli. haftaya kontrolüm var dr. eğer ilk hamileligimde ki gibi risk var derse son alışverişimde bi kac haftaya tamamlamaya çalışıp valizi hazırda bekletim bari

ne oluyor bu bebişlere coğu hamilelik artık riskli. haftaya kontrolüm var dr. eğer ilk hamileligimde ki gibi risk var derse son alışverişimde bi kac haftaya tamamlamaya çalışıp valizi hazırda bekletim bari
Valla anlamadım bende
Düşünsene hiç bir şey yokken mayıs bebesi martta geliyor şaka gibi

Kuzum zor biliyorum sen yinede hiç canını sıkma doktorlar hep en kötü ihtimali söyler derler.. Bebişin ve sen çok güçlüsünüz. Allahım büyün bebecikleri ve annelerini korusun

Bi tane ateş ölçer vardı hastanede doktorlar da onu kullanıyormuş. İnstagramda bi eczacı takip ediyorum baya güveniyorum önerilerine falan o demişti. 170 lerdeki ateş ölçer 350 lere çıkmış şaka gibi. Çok pişman oldum almadığına o zaman

Çanta bunu aldım kızlar daha önce aynısını kuzenime almıştık kalite olarak iyiydi Yerli 26-anne Bebek Bakım Sırt Çantası ,gri(Yeni) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Bunu da evde günlük ihtiyaçlarını yanımda bulundurmak için aldım düzenli olsun diye

Kargo bedava olsun diye ekledim hastaneye giderken içine koyarım her şeyi ayrı ayrı daha çabuk bulunur diye şeettim

Ayyyy bence harika çok iyi ettiinnn güle güle kullan aşkoommmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…