2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ama öyle deme kız
Ben her pazartesi istanbuldan kocaeli üniversitesine gidiyorum yüksek lisans için
O yüzden artık tetikte olmalıyım
Öyle tabii kuzumm iyi ettinn seninkiler hazır oohhhh ama maşaallahhhh iyi gidiyosun istanbulun neresinde oturuyosun
Benimkilerin arasında 6 yaş var. En az 6-7 sene olmalı ki anne rahat etsin.
Ben böyle düşünüyorum ve öyle de oldu çok rahat ettim yıpranmadım
Ama 2-3 sene arayla yapanlar hakkaten çok perişan oldular
Oooo öylemiii ben 2 3 yaşına gelince düşündüm amaaa vazgeçtimm 5 yaşina geldimi başlarım artıkk

Helal olsun valla karnın burnunda o kadar yol gidiyorsun

Kız duuuur,inan benim de aklimdan geçti yıkamak kendime
Ya ben dedim biraz daha bekliyim ama şimdi bi tereddütte kaldım
At kız en azından hastane çantanı hazırla
Ay bavulum büyük nereye koyarım
Benimde daha yıkanmadı ya bu hafta yıkatsam iyi olacak :)
Aman yıkarız be kuzu tatlı telaşlar
Ayy çok şekerrr

Canım 60 gün yoğunluk olmadı.10 gün yoğun oldu.Genelde 4 gün yoğun diyorlar. Kanamam azar azar 60 gün devam etti.
Heee dimi Bi kaç gün yoğun oluyor sadece
Aynen canım çok şükür yaşam sınırını geçtik. Bundan sonra doğarsa %95 yaşama şansları var inş küveze girmeden de alırız kucağımıza
Aynen canım benim yaaa Allah'a şükürler olsun. Aklı kesen gelsin
Ben çekmeköydeyim canım. Sen nerdeydin
Helal olsun valla karnın burnunda o kadar yol gidiyorsun
Mecbur kuzum. Senemi yakamazdım

Kızlar şaka maka gerçekten hazır edin çantaları. Ben bavulumu hazır ettim bugün valla
Hatta arabaya koycam ne olur ne olmaz.
Dışarda falan sancım olur aniden hastaneye falan giderim diye dolaşsın benle
kızlar sakin olalım Rabbimin izni ile vaktinde saatinde gelecek inşallah bebişlerimiz. stres ve panikde iyi gelmiyor bahaneye bakıyor gelmek için zaten artık bebişler.

Heee dimi Bi kaç gün yoğun oluyor sadece

Aynen canım benim yaaa Allah'a şükürler olsun. Aklı kesen gelsin

Ben çekmeköydeyim canım. Sen nerdeydin

Mecbur kuzum. Senemi yakamazdım
Ooo çekmeköy iyi bilirim oraları ben bekarken kavacıkta oturuyordum evlendim kocişimin peşuna gittim çerkezköyee birbirimizi yiyoruz başkada birşey yok

Ahahhah ayy niye almıyor acaba de ki yarın saf suyla yıkıyorum almazsan alma

Fatmaaaa stresden sancımı getirtiyorsunuz
Ahahaha tedbirli olmakta fayda var
kızlar sakin olalım Rabbimin izni ile vaktinde saatinde gelecek inşallah bebişlerimiz. stres ve panikde iyi gelmiyor bahaneye bakıyor gelmek için zaten artık bebişler.
Canım sakın olmakta fayda var ama geçen seneden beri hamileleri hep takip ediyorum. Bizzat tanıdığım kaaaaaaç kişi 1-1 buçuk ay önceden doğum yaptı hiç hazırlıklı değillerdi üzüldüler çok. E bizde 30 olduk yada olacağız nerdeyse. Tedbir iyidir canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…