2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bi tane ateş ölçer vardı hastanede doktorlar da onu kullanıyormuş. İnstagramda bi eczacı takip ediyorum baya güveniyorum önerilerine falan o demişti. 170 lerdeki ateş ölçer 350 lere çıkmış şaka gibi. Çok pişman oldum almadığına o zaman
Şu an bile almasan 1 haftaya yine pahalanır canım.Her şey ateş pahası olmuş.Bütçene göre güzel birşeyler bulursun umarım.

Çanta bunu aldım kızlar daha önce aynısını kuzenime almıştık kalite olarak iyiydi Yerli 26-anne Bebek Bakım Sırt Çantası ,gri(Yeni) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Eki Görüntüle 3034909
Bunu da evde günlük ihtiyaçlarını yanımda bulundurmak için aldım düzenli olsun diye

Eki Görüntüle 3034910
Kargo bedava olsun diye ekledim hastaneye giderken içine koyarım her şeyi ayrı ayrı daha çabuk bulunur diye şeettim😂
Eki Görüntüle 3034911

Çok güzeller hayırlı olsun canım. Bende çanta bakıyorum elimdeki 1.5 senede yıprandı bu tarz almıştım.
Kuzenine sorarmısın bu ağırlık taşıyormuymuş?2 bebeğin ıvırı zıvırı için sağlam birşey arıyorum.

Ooyyy halini öpsünlerr kuzummm🥲
Çok şükür,bin şükür canım melek onlar melek ❤
Öyle olmasa katlanabilir miydik onca zorluğa
Rabbım emeklerimizin karşılığını almamızı nasip etsin inşallah,bebeklerimize kavuşalım sağ salim

Çok şükür,bin şükür canım melek onlar melek ❤
Öyle olmasa katlanabilir miydik onca zorluğa
Rabbım emeklerimizin karşılığını almamızı nasip etsin inşallah,bebeklerimize kavuşalım sağ salim
Sende kesin vardır. Sağlam bir bebek bakım çantası arıyorum canım.Geniş olacak bir de içi var mı önereceğin bir çanta?

Çok güzeller hayırlı olsun canım. Bende çanta bakıyorum elimdeki 1.5 senede yıprandı bu tarz almıştım.
Kuzenine sorarmısın bu ağırlık taşıyormuymuş?2 bebeğin ıvırı zıvırı için sağlam birşey arıyorum.

Kuzum bunun için baya iyi yorumlar var büyük vs diyorlar. Ben de birkaç gündür buna bakıyorum. Kendi sitesinde daha uygun demiş biri ama ben sitesinde ürün bulamadım 🙈 Model baya hoşuma gitti renkleride var.

Çanta bunu aldım kızlar daha önce aynısını kuzenime almıştık kalite olarak iyiydi Yerli 26-anne Bebek Bakım Sırt Çantası ,gri(Yeni) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Eki Görüntüle 3034909
Bunu da evde günlük ihtiyaçlarını yanımda bulundurmak için aldım düzenli olsun diye

Eki Görüntüle 3034910
Kargo bedava olsun diye ekledim hastaneye giderken içine koyarım her şeyi ayrı ayrı daha çabuk bulunur diye şeettim😂
Eki Görüntüle 3034911
Çantası da geliyor artık hazırlayabilirim hastane çantasını 😂😂😂 kalan eksikleri bi an önce almalıyım gaza geldim nolur nolmaz diye🙈
Ahahahahaha hepimiz geldik gaza valla 😂😂😂
Ama bende çok beğendim hepsini güle güle musmutlu sağlıklı günlerde kullanın tatlımmmmm

Kuzenimin ikizleri var. Çok dışarı çıkamadı daha 6 aylıklar erken doğdular falan. O yönden bi tecrübesi yok yine de sorarım 🤭

Kuzum bunun için baya iyi yorumlar var büyük vs diyorlar. Ben de birkaç gündür buna bakıyorum. Kendi sitesinde daha uygun demiş biri ama ben sitesinde ürün bulamadım 🙈 Model baya hoşuma gitti renkleride var.
Kaliteli duruyor fiyatı da güzelmiş:) Ama içi çok geniş gibi gelmedi bana sanki?
Kuzenimin ikizleri var. Çok dışarı çıkamadı daha 6 aylıklar erken doğdular falan. O yönden bi tecrübesi yok yine de sorarım 🤭
Şu an iyilerdir umarım.Doğru daha minikmiş onlar bnmkinin oyuncakları dolduruyor çantayı sırf:)

Tedirgin olduğum kısım bu çantalarda şu kısmın kolayca sökülüp içerisinde yeniden dikebilecek pay olmaması.
Screenshot_20220327-023846.png

Kaliteli duruyor fiyatı da güzelmiş:) Ama içi çok geniş gibi gelmedi bana sanki?

Şu an iyilerdir umarım.Doğru daha minikmiş onlar bnmkinin oyuncakları dolduruyor çantayı sırf:)

Tedirgin olduğum kısım bu çantalarda şu kısmın kolayca sökülüp içerisinde yeniden dikebilecek pay olmaması.
Eki Görüntüle 3034916
İyiler eskiye göre çok şükür ufak tefek sıkıntıları var maalesef çocukların ama bu günlerine şükür 🌺

Senin baya büyük bir şey alman lazım ancak kurtarır 😂

Ahahahahaha hepimiz geldik gaza valla 😂😂😂
Ama bende çok beğendim hepsini güle güle musmutlu sağlıklı günlerde kullanın tatlımmmmm
Gaz vs şaka bir yana da az önce aynı gruptan birinin mesajını okudum.10 gündür yaşadığımın aynısını yaşamış.Doktor bebeğin başı doğum kanalına iyice girdiği için rahime aşırı baskı yapıyor.Ağrı, sık tuvalete çıkma ve yürürken baskı o yüzden demiş.Bayağı tedirgin oldum ptesi sabah randevum inş öyle birşey yoktur.

Sende kesin vardır. Sağlam bir bebek bakım çantası arıyorum canım.Geniş olacak bir de içi var mı önereceğin bir çanta?
Bende 2 tane var bebek bakım çantası. Birisi Pierre cardin sırt çantası şeklinde olan,baya bir şey alıyor içi. Diğeri de çanta şeklinde,içi daha geniş ondan çok memnunum,mama vs sıcak tutması için çantası,kirli bez çantası,alt değiştirme bezi vs var içinde kendine ait linkini bulursam atayım :)

Eki Görüntüle 3034916
Yorumlarda geniş demişler ama tabi yakından görmediğim için net diyemem ama sağlam duruyor baya 😊 Sen almadan önce almış olursam haber ederim. Bende işte indirim olur mu acep diye bekliyorum 🙈

Yorumlarda geniş demişler ama tabi yakından görmediğim için net diyemem ama sağlam duruyor baya 😊 Sen almadan önce almış olursam haber ederim. Bende işte indirim olur mu acep diye bekliyorum 🙈
sevinirim sağol canım umarım indirimli fiyat bulursun.
MC06 MC06 Lullaby Star 2 Puflu Çanta - 241-Kırmızı
Bendeki bunun mat olan bir modeli onu bulamadım ama içerik,boyut böyle canım. Çok memnunum gayet yeterli boyutu benim için :)
Minicitiy de bakmıştım geçenlerde buna.Bu şekilde kol çantaları daha büyük sanırım.1 sırt 1 kol alayım olmadı.

Ben bu çantadan aldım kendi sitesinden, büyük bence ama tabi normalde bu çantaların boyutları nasıl oluyor onu da bilmiyorum 😂 ama kalitesi filan hoşuma gitti

Ben oysho’dan aldım siyah renk o kadar güzel ki, bir ara skip hop almaya karar vermiştim iyi ki oysho almışım skip hop’a o kadar para vermemişim

Eki Görüntüle 3034909

Eki Görüntüle 3034910
Eki Görüntüle 3034911
Aynı çanta bende var,aynu mağazadan aldm canım kaliteli ve kullanışlı

X