2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ama öyle deme kız
Ben her pazartesi istanbuldan kocaeli üniversitesine gidiyorum yüksek lisans için
O yüzden artık tetikte olmalıyım 😉😉😉
Öyle tabii kuzumm iyi ettinn seninkiler hazır oohhhh ama maşaallahhhh iyi gidiyosun istanbulun neresinde oturuyosun
Benimkilerin arasında 6 yaş var. En az 6-7 sene olmalı ki anne rahat etsin.
Ben böyle düşünüyorum ve öyle de oldu çok rahat ettim yıpranmadım
Ama 2-3 sene arayla yapanlar hakkaten çok perişan oldular
Oooo öylemiii ben 2 3 yaşına gelince düşündüm amaaa vazgeçtimm 5 yaşina geldimi başlarım artıkk

Ama öyle deme kız
Ben her pazartesi istanbuldan kocaeli üniversitesine gidiyorum yüksek lisans için
O yüzden artık tetikte olmalıyım 😉😉😉

Benimkilerin arasında 6 yaş var. En az 6-7 sene olmalı ki anne rahat etsin.
Ben böyle düşünüyorum ve öyle de oldu çok rahat ettim yıpranmadım
Ama 2-3 sene arayla yapanlar hakkaten çok perişan oldular

Helal olsun valla karnın burnunda o kadar yol gidiyorsun 🤗

Kız duuuur,inan benim de aklimdan geçti yıkamak kendime 😅😅😅
Ya ben dedim biraz daha bekliyim ama şimdi bi tereddütte kaldım
At kız en azından hastane çantanı hazırla 😂
Ay bavulum büyük nereye koyarım😄
Benimde daha yıkanmadı ya bu hafta yıkatsam iyi olacak :)
Aman yıkarız be kuzu tatlı telaşlar
Evettt ben beşik yerine park yatak aldıkk ama içi uyku setii olcakk mesela bide duvar süsleriide varr baya oda gibi oldu yatakta 2 yaşindan sonra alırızz dedik daha ii olurr 😍

Bide kapı süsüde ettimm kasnak böyle oda kapisına yapıştırırımm

Eki Görüntüle 3034793
Ayy çok şekerrr

Eklentiler

• 16CD2A1A-4C85-4AC8-B30F-00E245466F61.png
    16CD2A1A-4C85-4AC8-B30F-00E245466F61.png
    175,8 KB · Görüntüleme: 40
Canım 60 gün yoğunluk olmadı.10 gün yoğun oldu.Genelde 4 gün yoğun diyorlar. Kanamam azar azar 60 gün devam etti.
Heee dimi Bi kaç gün yoğun oluyor sadece
Aynen canım çok şükür yaşam sınırını geçtik. Bundan sonra doğarsa %95 yaşama şansları var 🤗 inş küveze girmeden de alırız kucağımıza 😊
Aynen canım benim yaaa Allah'a şükürler olsun. Aklı kesen gelsin 😁😁😁
Öyle tabii kuzumm iyi ettinn seninkiler hazır oohhhh ama maşaallahhhh iyi gidiyosun istanbulun neresinde oturuyosun

Oooo öylemiii ben 2 3 yaşına gelince düşündüm amaaa vazgeçtimm 5 yaşina geldimi başlarım artıkk
Ben çekmeköydeyim canım. Sen nerdeydin
Helal olsun valla karnın burnunda o kadar yol gidiyorsun 🤗
Mecbur kuzum. Senemi yakamazdım 😊

Kızlar şaka maka gerçekten hazır edin çantaları. Ben bavulumu hazır ettim bugün valla 🤭
Hatta arabaya koycam ne olur ne olmaz.
Dışarda falan sancım olur aniden hastaneye falan giderim diye dolaşsın benle😂😂😂
kızlar sakin olalım Rabbimin izni ile vaktinde saatinde gelecek inşallah bebişlerimiz. stres ve panikde iyi gelmiyor bahaneye bakıyor gelmek için zaten artık bebişler.

Heee dimi Bi kaç gün yoğun oluyor sadece

Aynen canım benim yaaa Allah'a şükürler olsun. Aklı kesen gelsin 😁😁😁

Ben çekmeköydeyim canım. Sen nerdeydin

Mecbur kuzum. Senemi yakamazdım 😊
Ooo çekmeköy iyi bilirim oraları ben bekarken kavacıkta oturuyordum evlendim kocişimin peşuna gittim çerkezköyee birbirimizi yiyoruz başkada birşey yok 😂😂

Ee artık bi zahmet hazırlayalım. Ben çoktan hazırlardım eşim anlamadığım bir hal içerisinde. Deterjan alacaktım migrostan aldırmadı. E bebekten al dedim almadı. Şimdi konusu açılınca yine söyledim alırız alırız dedi. Herşeyi aldı bir tek onu almak neden bu kadar zor geldi ona anlamadım.
Ahahhah ayy😂😂 niye almıyor acaba😂 de ki yarın saf suyla yıkıyorum almazsan alma😂😂

Fatmaaaa stresden sancımı getirtiyorsunuz😅😅
Ahahaha tedbirli olmakta fayda var 😉😉😉
kızlar sakin olalım Rabbimin izni ile vaktinde saatinde gelecek inşallah bebişlerimiz. stres ve panikde iyi gelmiyor bahaneye bakıyor gelmek için zaten artık bebişler.
Canım sakın olmakta fayda var ama geçen seneden beri hamileleri hep takip ediyorum. Bizzat tanıdığım kaaaaaaç kişi 1-1 buçuk ay önceden doğum yaptı 😐😐😐 hiç hazırlıklı değillerdi üzüldüler çok. E bizde 30 olduk yada olacağız nerdeyse. Tedbir iyidir canım 😉😘

X