2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Günaydınn kızlar.ara ara kasıklarıma ağrı giriyor ama şiddetli değil kramp gibi 2-3 saniyelik sizde de böyle şeyler oluyo mu?
Normal canim. Kasiklarda kisa ya da uzun sureli agri siskinlik gaz sikismasi hepsi normal. Coook siddetli bi sanci yoksa sorun yok

Kızlar ya öğrendiğim günden beri gribim. İlk boğaz ağrısı ve burun akıntısı ile başladı şimdi öksürüğe döndü. Ne yapabilirim öksürük için? Keçiboynuzu özü içtim sabah. Dün bal ve zencefil yedim.

5
Kızlar ya öğrendiğim günden beri gribim. İlk boğaz ağrısı ve burun akıntısı ile başladı şimdi öksürüğe döndü. Ne yapabilirim öksürük için? Keçiboynuzu özü içtim sabah. Dün bal ve zencefil yedim.
Tereyag ve pekmezi azicik isit ama kaynatma bi tatli kasigi ic. Hemen kesiyo oksurugu. Silme 1 er cay kasigi koysan yeter

Kızlar beslenme önerisi verebilirmisiniz nelere dikkat ediyorsunuz 🤗
Ben çayı sevmem zaten kahveyi de nadir içerdim kola felanda içmem onları çıkartacam tamamen başka neler yapmalıyız nelere dikkat ediyorsunuz🌹

Kızlar beslenme önerisi verebilirmisiniz nelere dikkat ediyorsunuz 🤗
Ben çayı sevmem zaten kahveyi de nadir içerdim kola felanda içmem onları çıkartacam tamamen başka neler yapmalıyız nelere dikkat ediyorsunuz🌹
Bi kac gjn sonra diyetisyen randevum var. Herseyleri sorucam ornek liste de paylasirim bakarsin bi

X