2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yeni gelen arkadaslarim hosgeldiniz. İnsallah hepimizin hamileligi saglikli bi sekilde ilerler ve saglikli bir sekilde bebislerimizi kucagimiza aliriz. Sizlere bisey sorcagim. Aranizda akintisi cok olan varmi acaba ?

amin canım bende bugün test verdim negatif hem üzüldüm hem sevindim. Üzülme sebebim heveslenmiştim.Sevinme nededim de zaten 2 evladım vardı 3. için erkendi rabbim isteyenlere versin inşallah
Herşeyin hayırlısı bende çok kötü grip oldum bu ay yine hersey alt üst oldu rabbim neylerse güzel eyler deyip önümüze bakıcaz

Herşeyin hayırlısı bende çok kötü grip oldum bu ay yine hersey alt üst oldu rabbim neylerse güzel eyler deyip önümüze bakıcaz
Grip salgini cok ya. Bizde ailecek geciriyoruz suanda. Kizim esim ben. Tabi en cok etkilenen benim. İlac kullanamiyorum cunku berbat durumdayim. Halsizlik filan cok kafami kaldiramiyrm yastiktan.

Grip salgini cok ya. Bizde ailecek geciriyoruz suanda. Kizim esim ben. Tabi en cok etkilenen benim. İlac kullanamiyorum cunku berbat durumdayim. Halsizlik filan cok kafami kaldiramiyrm yastiktan.
Çok geçmiş olsun tabi ilaç alamadığınız icin dahada ağır geçiyorsunuz ılık ıhlamur icin allah şifa versin Ins

Amin kuzum seninkide hayırlı olsun tahmini o civarlarda galiba inşallah katlanarak artar kontrole ne zaman gidecen canım sen
Günaydın Sağ ol canım benim doktorum pazartesi günü tekrar kan ver sonuç çıkınca geleceğin günü söyleyeceğim dedi.Şimdi birşey göremeyiz ultrasonda dedi birde bekliyorum

Aynen canm adetime alti gun vardi ogrendm smdide zman gecmiyor dr pazartesi erken cuma gel dedi ben nasl beklim simdi o kadar olmadi carsamba giderm napim meraktan catlatacak bu dr beni
Bende önceki hamileliğimi 6 gün önce öğrenmiştim bidaha erken öğrenmicem dedim ama grip oldum şüphemde vardı ilaç içsem mi içmesem mi bi test yapayım dedim yine adet öncesi öğrendim normalde su gibi geçen zaman böyle durumda geçmek bilmiyor sanki bilirim ama erken gitme doktora hiç geçmiyor sonrası

Beklim en iyisi belk persembe gdiem cuma esimin bir isi vardi sanriim gececi gelince konusacam. Baklam duruma dr dinleyelm de gelmio gunler

Günaydın Sağ ol canım benim doktorum pazartesi günü tekrar kan ver sonuç çıkınca geleceğin günü söyleyeceğim dedi.Şimdi birşey göremeyiz ultrasonda dedi birde bekliyorum
Günaydın canım benim lekem varya ondan erken çağırdı galiba beni cumartesiye randevu verdiler banada

Canim benim konuyu ve adini gorunce nasil bir mutlulukla geldim anlatamam . Coook coook sevindim rabbim dualarimizi kabul eediyor sukurler olsun Allahim sag salim kucagina almayi nasip etsin
Çok şükür Rabbim birbirimize ettiğimiz duaları kabul etti sende sağ salim kucağına al inşallah canım benim

Merhaba hoş geldiniz Siz biraz daha tecrübelisiniz artık soruları size yöneltiriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…