2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sonuçta gözüküyor. Ters rahim falan olabilir mi sende? O zaman karın ultrasonda gözükmüyormuş
Bilmiyorum ki rahim filmi çektirmiş tim öyle bişey demediler ama bi bacağımda doğuştan kalça çıkığı var benim bi taraf gelişimi vücudumun daha az mesela sağ taraf göbeğim daha şişen sol taraf daha aşağıda duruyor kalça çıkığından

Bende yaşadım böyle gaz sancısı gibiydi. Aynı senin gibi tuvalete gidip kan var mı diye kontrol ediyorum. Yarın benim de kontrolüm. Bakalım artık.

Hayırlı olsun bende seninle aynı durumdayım kürtaj oldum 5 ay önce kalp durması sonucu doktora gitmeye korkuyorum cumartesiye aldım 5+6 olucak benimde hayırlısı hakkımızda inşallah güzel haberler alırız bu sefer

Kuzum keseyi görüyorsa zaten dış gebelik değildir, nasıl dış gebelik dedi anlamadım yani
Bilmiyorum canım benim
Sabahtan beri canımdan can gitti öyle negatif bi doktor muş ki hiç umudum kalmadı bu doktor yeni gelmişti iyi dediler gittik buna eski doktorumu çok seviyordum ona geldik şimdi pozitif konuşması bile yetti

Banada oluyo arada sanki adet olucam diyorum sonra geçiyo sonra bi daha ama adet ağrısının daha hafifi rahim genişliyo sanırım

Korkma canım dış gebelik değil bence . İnşallah sağlıklıdır bebeğin

Dış gebelik yaşayan biri olarak Allahım kimseye yaşatmasın. Sen içini ferah tut. Kese var olduğu için sana dış gebelik diyen doktoru sorgulamak lazım.

Hayırlı haberler olsun inşallah yanılmıştır doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…