2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Şuan aktif olarak yapmıyorum ama elimden geldiği kadar yardımcı olurum merak etmeyin :) İstediğiniz zaman Özelden de burdanda ulaşabilirsiniz bana :)

Tamam sorun yok o halde maşallah diyelim. Benim 7sinde gittim 2 gün öncesi 3548di betam ondan karından gördük yoksa bende alttan kabul etmezdim. Yine de korkma bence sorunsuz o muayene şeklide aslında daha detaylı görünüyormuş

Aynısıyız seninle beyaz akıntı bende de oluyor hafif kasık agrım olunca rahim genişliyor

Reactions: kdv
Dış gebelikmiş kalp atımı mı bile duydum ameliyata alacaklar
Nasıl ya
Evet yani yine karından görürsek asla baktirmam ama doktor o zaman görmemiz gerek dedi karından bakalım ilk olmazsa alttan bakarız dedi 5+5 olacağım çünkü korksam da yaptıracağım inşallah bir problem olmaz

Aynısıyız seninle beyaz akıntı bende de oluyor hafif kasık agrım olunca rahim genişliyor
kasık ağrılarım azaldı biraz da olsa. eskiden çok hissederdim artık hissetmiyorum sanırım. ara ara o kadar. benim hep sol kasığım ağrıdı. tek taraflı ağrı kötü derler ama gram sağ kasıktan ağrı hissetmedim. benim regl olacağım zaman da hep sol kasığım ağrırdı. sağ tarafı kullanmıyor sanırım vücudum hashahaha. benim yalnızca bel ağrım oluyor artık.

Benimde sağ kasigim ağrıdı hep doktor bebek sagda tutunuyordur dedi ayy yerim ben onu bende dedim tek taraf ağrıyor sakıncalı mı diye bir problem yok rahat ol dedi ultrasonda da yumurtalıklari falan kontrol etti sorun yok dedi

Dış gebelikmiş kalp atımı mı bile duydum ameliyata alacaklar
Canimm cok gecmis olsun.
Cok uzudu gercekten ben de daha önce dusuk ve kurtaj yaşamıştım. Ilerleyen süreçte farkedilmemesi cok daha kotu olurdu sağlığın açısından. En azindan simdi dogrudan onlem alacaklar.
Bundan sonrası için her sey cok guzel olacak insallah.

ay şükür. dün sormak aklıma gelmedi benim. kese arkası kanamayı duyunca beynim gitmişti çünkü

Aynen canım sağ kasık ve sol kasıkbende de ara ara ve bel ağrısı. Ay canım çok çikolata istiyor benim varya

Reactions: kdv
Inşallah karından görünür seninde içine sine sine görürsün annesi pitircigi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…