2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
içini ferah tut güzel haberlerini bekliyoruz

düşüğe sebebiyet vermesin diye kullandırtıyorlar diye biliyorum
evet doktorda bana dün bu sebeple verdi düşük oluşmasın diye.
ay delirmemek elde değil. iyi parçalamamışsın adamı. güzel sonuçlarını bekliyoruz

Kızlar dış gebelik dediler bana hemen iğne yapalım düşürelim dediler bende başka doktora geldim rahim kalınlaşmış bi kan ver tedaviye öyle başlayalım dedi bekliyorum
Neye göre dış gebelik dediler? Bana da dediler normal çıktı. Sakın iğne yaptırma. Değerin ne artmamış mı?

kızlar dün gece 1-2 saat kadar acayip bir karın ağrısı yaşadım. sürekli tuvalete gidip kan var mı düşük mü oldu diye baktım öyle kötü bir ağrıydı. Doktorum kanama olmadıkça ağrılar normal, arada olabilir dedi. ama kontrole daha 5 gün var tedirginim yine de. Böyle ağrısı olan oldu mu aranızda?

Şuan kan sonucunun çıkmasını bekliyorum kızlar birazdan soracam çok teşekkür ederim hepinize ben onu hissediyorum inşallah sağlıklı dır inşallah olması gereken yerdedir
eminim herşey güzel olacak. dualarımız seninle zaten keseyi de görmüşler sıkıntı yoktur inşallah sağlıkla devam eder gebeliğin

Yani yüksek çıkmış değer kaç onu ölçmek için tekrar çalışacak kusuruma bakmayın kızlar yazıp yazıp çıkıyorum nasıl hissedeceğimi bende şaşırdım sabahtan beri

Kaç haftalık gebeliğiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…