2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canım doktor zaten büyük bi risk olsa raporda verirdi evde dinlen diye o yüzden sakin olmaya çalış her sabah ayetel kürsi oku elini karnına koy inan bana stresi yönetmek çok önemli

Reactions: kdv
Yani yüksek çıkmış değer kaç onu ölçmek için tekrar çalışacak kusuruma bakmayın kızlar yazıp yazıp çıkıyorum nasıl hissedeceğimi bende şaşırdım sabahtan beri
sonucu mutlaka bekliyoruz kuzu stres yaptırma kendine
Canım doktor zaten büyük bi risk olsa raporda verirdi evde dinlen diye o yüzden sakin olmaya çalış her sabah ayetel kürsi oku elini karnına koy inan bana stresi yönetmek çok önemli
yok düne göre biraz daha sakinim. stres çok daha kötü etkiler diye sakin kalmaya çalışıyorum elimden geldiğince
Hiç anlayamadım canım bence bu geçici bi sorun olucak öyle hissediyorum
aminnnnn inşallah kuzum bal damlıyor ağzından

2 gün arayla 79,200,462
Sonuncusu 3 gün arayla 1202 çıktı pazar günü. Dün gittim 1800 lerde olması gerekiyordu görünmedi zaten normal olarak karından.
Perşembe 4-5 binlerde olması gerekiyor zaten karından gorunmezse alttan baksın çünkü problem olabilir sanırım o zaman da gorunmezse

O değerle karından görmemesi normal canım sıkma canını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…