2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben hep beyaz giyiyorum gebelik olduğundan beri, sen de beyaz giy. Ama gelse fark ederdin peçetede falan

Dinlen canım kendini yormamaya çalış bu şekilde olup sağlıkla devam eden hamileler var stres yapma çok fazla allaha emanet bebişler inşallah sıkıntısız geçer bu süreç güzel haberlerini alırız

Reactions: kdv
Kız sen ne diyosun neler var şakır şakır kanayanlar var kanama alanı gerçekten düşüğe sebep değil bu bence toplumda yayılmış yanlış bilgi

Reactions: kdv
aynı şeyleri ilk hamileligimde bende yaşadım canım. hatta kanamayı gittiğim dr. görmedi ve iyi ki 1 hafta ara ile farklı bi dr. gittim o söyledi ve hemen progestana başladı. ilk 3 ay ara ara devam etti ama cok şükür gecti ve tabi sonrasında gebelik zehirlenmesi felan derken benim kuzum 2070g doğdu. neyse cok uzatmadan bol bol dinlen ve stresten uzak kalmaya calış. bu hamileligim de de cok korkuyorum yine aynı şeyleri yaşamaktan ama içimizi ferah tutalım ki onlarda etkilenmesin ve güzel güzel tutunsunlar bize

Ay hadi senin de gözün aydın olsun canım

Canım yolkdan falan hiç bahsetmedi. Karından keseyi görünce hemen arkasında ki kanamadan bahsetti sürekli. Korkulacak bir şey yok tedbir alalım dedi ama bilmiyorum.
Olsa ıslaklık hissedersin canım siyahta olsa kahverengi belli ediyor kendini pütürlü oluyo
Sadece beyaz akıntımı görüyorum ama bakalım beyaz giymeye başladım bende dünden sonra
Ben hep beyaz giyiyorum gebelik olduğundan beri, sen de beyaz giy. Ama gelse fark ederdin peçetede falan
Peçeteye falan hiç bir şey gelmiyor. Bende dün akşamdan sonra beyaz giymeye başladım.
Dün akşam eve gelir gelmez yattım kalkmadım bir daha. Şimdi işe gidicem. Allahtan masa başı bir iş. Doktor problem olmaz masa başında çalışmana dedi.

Ah kuzum içime resmen su serptin dün akşamdan beri kendimi o kadar kötü hissediyorum ki. Doktor da kese büyüdükçe geçebileceğini söyledi ama insan korkuyor tabi

Merhabalar, birçoğunuzu imrenerek okuyorum gerçekten❤

Umarım ben de aranıza katılabilirim. Geçen hafta perşembe günü reglim 3 gün gecikince test yaptım ve çift çizgi gördüm. Fakat henüz doktora gitmedim. 1 sene içinde hem kimyasal hem kürtaj yaşadım, doktora gitmeye korkuyorum. Cuma gününe kadar beklemeye kadar verdim, cunku sürekli kan ver, sürekli göründü görünmedi insanı daha çok strese sokuyor. insallah her şey yolundaysa 5+5 olacak cuma günü.

Umarım cumaya hayirlisiyla ben de katıldım aranıza diyebilirim, şimdilik sadece okuyorum sizleri.

Sevgiler ❤

İnşallah her şey yolunda gider ve sağlıkla bebeğinizi kucağına alırsın

sweetgirlcandy canım ben de keseyi görünce yazıcam demiştim. kanama alanı var ama olsun içimi ferah tutmak istiyorum ben.
yaş 27
tahmini doğum tarihi : 07.06.2022
ilk çocuk
keseyi 5+0 da gördüm 4+0 da olabilir ondan tam emin değilim doktor net bir şey söylemedi. sadece 1 hafta gerisin geç döllenme olmuş dedi. son bat tarihim 31 ağustostu. ordan hesaplarsam 6 hafta olması lazım aslında ama 1 hafta geri diyince 5 haftaya denk geliyor sanırım :)
başlangıç kilom 70

Merhabalar canım bakıyorum ama ev ödev iş yazamadım. Hiç korkma ben kızımda da aynı şeyi duymuştum ve 27 haftaya dek progestan kullanmıştım Rabbimin izniyle bu gruptaki tüm anneler sağlıkla kucaklayacağız inşaallah gönlünü ferah tut karnını tut bolca ihlas ya safi oku moral en önemli şey. Biz seninle aynı sat da batda. Ben geçen hafta kese gördüm 15 gün sonra gel dedi beklemedeyim tedirgin ve heyecan içindeyim ikinci gebelik olsa da . Öpüyorum çokça içini ferah tut masana oturunca tak kulağına aç youtube ver hareketli şarkıları kendine gelirsin bende öyle yapıyorum

yaa canım Allah razı olsun senden. Allahın izniyle geçecek ben inanıyorum. moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum ama işe geldiğimden beri de sürekli araştırma yapıyorum durumumla alakalı. Başladım dün akşam ve bu sabah vajinadan aldım. onu bile korkudan kendim yapmıyorum eşime yaptırıyorum. ben şimdi itemem sen görüyorsun itebilirsin falan diyorum. sağolsun onun da gıkı çıkmıyor. Cumartesi günü kontrole gidicem bakalım inşallah az da olsa geçmiş olur. bu kadar kısa sürede etki eder mi onu da bilemiyorum tabi. doktor 2 hafta sonra kalp atışları için gel dedi. Allahın izniyle kalp atışını da duysam keşke.

Kesenin ve kese arkasında ki kanamanın görüntülerini ekledim. Büyüklüğü hakkında bir fikrim yok ne yazık ki

Eklentiler

• B93A2B8C-88B0-40D7-9F79-D35EF71941F1.jpeg
    119,9 KB · Görüntüleme: 61
  • 6DEBEEDB-FE82-45BA-B60B-6051A18163E8.jpeg
    115,8 KB · Görüntüleme: 59
Peki karından mi gördünüz keseyi doktorum dün karından göremedi alttan baksak görürüz dedi ben istemedim. Perşembe gel karından bakalım ama halen goremezsek o zaman alttan bakmamız gerek dedi. Bu vajinal ultrason beni korkutuyor nedense
Kızlar dış gebelik dediler bana hemen iğne yapalım düşürelim dediler bende başka doktora geldim rahim kalınlaşmış bi kan ver tedaviye öyle başlayalım dedi bekliyorum
Yaa inşallah değerin iyi çıkar kuzum da hiç gerek kalmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…