2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar dış gebelik dediler bana hemen iğne yapalım düşürelim dediler bende başka doktora geldim rahim kalınlaşmış bi kan ver tedaviye öyle başlayalım dedi bekliyorum
diğer doktor keseyi görebildi mi ?
Kanama alanı gözükmüyor dedi bide dün lekem çok olmuştu
leken olduysa akıp gitmiş olabilir. doktor çünkü bana kendisi akıp gidebilir korkma demişti bana

Peki karından mi gördünüz keseyi doktorum dün karından göremedi alttan baksak görürüz dedi ben istemedim. Perşembe gel karından bakalım ama halen goremezsek o zaman alttan bakmamız gerek dedi. Bu vajinal ultrason beni korkutuyor nedense

Yaa inşallah değerin iyi çıkar kuzum da hiç gerek kalmaz
karından gördük kuzum. doktor önce bi karından deneyelim eğer karından göremezsek alttan bakarız dedi. tahmini olarak söylüyorum 2500 falandır değerim. çünkü en son perşembe baktırmıştım 621di

karından gördük kuzum. doktor önce bi karından deneyelim eğer karından göremezsek alttan bakarız dedi. tahmini olarak söylüyorum 2500 falandır değerim. çünkü en son perşembe baktırmıştım 621di
Anladım canım benimde pazar 1200 du dün 1800 lerde olması gerekti karından göremedi. Perşembeye çağırdı bakalım perşembeye kadar düzgün artıyorsa benimde 3000 leri geçer görünmesi gerekir gorunmezse alttan bakicaz dedi bakalım 😌

• Beğen
Reactions: kdv
Peki karından mi gördünüz keseyi doktorum dün karından göremedi alttan baksak görürüz dedi ben istemedim. Perşembe gel karından bakalım ama halen goremezsek o zaman alttan bakmamız gerek dedi. Bu vajinal ultrason beni korkutuyor nedense

Yaa inşallah değerin iyi çıkar kuzum da hiç gerek kalmaz
Alttan baktı göremeyince baya uzun sürdü bilmiyorum canım başka hastanaye geldik kan sonucu bekliyorum

IMG_20211012_095214.jpg

• Beğen
Reactions: kdv
Anladım canım benimde pazar 1200 du dün 1800 lerde olması gerekti karından göremedi. Perşembeye çağırdı bakalım perşembeye kadar düzgün artıyorsa benimde 3000 leri geçer görünmesi gerekir gorunmezse alttan bakicaz dedi bakalım 😌
perşembe günü karından görürsünüz kuzum
Alttan baktı göremeyince baya uzun sürdü bilmiyorum canım başka hastanaye geldik kan sonucu bekliyorum
allahın izniyle güzel çıkıcak içini ferah tut
Kese var yolk da var dedi
kese varken nasıl dış gebelik olabiliyor. bu diğer doktor delirmiş olmalı.

Diğer doktora güvenemedim başka hastanedeyim
canım ben dış gebelik geçirdim kese görünüyorsa dış gebelik diyemez. sağ yada sol tüp te odak görürse dış gebelik diyebilir ben dış gebelikten 10 gün hastanede yattım. iğneyle sonlandırıldı kan değerlerim normal değildi. içini ferah tut kese görülmüş çünkü.

perşembe günü karından görürsünüz kuzum

allahın izniyle güzel çıkıcak içini ferah tut

kese varken nasıl dış gebelik olabiliyor. bu diğer doktor delirmiş olmalı.
Hiç bilmiyorum öylemi benim aklım durdu kuzum anksiyete var bide tansiyonum düşüyor düşünemiyorum bile kana bakmadan daha bide iğne yapalım dediler vajinal ultrason yaparken da başka doktoru çağırdı ona sordu dalga geçer gibi ameliyat yaparız yaa dediler sonra kadının dudağında bişey varmış şişmişmi dedi kamera içimde kadının dudağını inceledi felan bende eşime dedim ben iğneyi olmam başka doktora gidelim

Kese var yolk da var dedi

Karından ultrason da gözükmüyor kuzum alttan gözüktü alttan da ikinci doktor bakmadı tehlikeli diye gerçekten mi kızlar ben umudumu kaybettim
Kese ve yolk varsa dış gebelik değildir ki. Alttan benimde doktorum goremezsem bakacağım dedi bende korkuyordum ama baktiranlar var hiçbir şey olmuyor diyorlar

Hiç bilmiyorum öylemi benim aklım durdu kuzum anksiyete var bide tansiyonum düşüyor düşünemiyorum bile kana bakmadan daha bide iğne yapalım dediler vajinal ultrason yaparken da başka doktoru çağırdı ona sordu dalga geçer gibi ameliyat yaparız yaa dediler sonra kadının dudağında bişey varmış şişmişmi dedi kamera içimde kadının dudağını inceledi felan bende eşime dedim ben iğneyi olmam başka doktora gidelim
ya inanmıyorum bu nasıl bir şey. senin yerinde olsam gider şikayet ederdim doktoru. kese varken nasıl dış gebelik der aklım almıyor.
Karından ultrason da gözükmüyor kuzum alttan gözüktü alttan da ikinci doktor bakmadı tehlikeli diye gerçekten mi kızlar ben umudumu kaybettim
alttan bakıldığında gözüktü ama değil mi ? attığında görüntüde gözüküyor yani. içini ferah tut ve hemen o diğer doktoru şikayet et. sağlam gebeliği bitirmeye kalkıcaktı

İlk 84 iki gün sonra 265 sonrada bakılmadı bide şimdi bakılacak canım
İçini ferah tut kesen var ise dış gebelik değildir. öyle birşey diyemez sana yaşadığım için biliyorum. benim 400 lü birşeydi o zaman kanda beta 4 gün sonra kese ve bebeği görürüm diye gittim kan değeri 900 lü birşey olmuştu dış gebelikte kanda beta artışları sıkıntılıdır. sakin ol olur mu ?

Kızlar Allah razı olsun içimi rahatlattınız zaten öyle bişey olursa mahkemeye veririz cinayet olur resmen yaptıkları şey ben bitmiştim siz böyle yorum yaptıkça adama diyorum hocam tansiyonum düşüyor bayılacam hala içerde kamara oynatıyor fu

X