2022 ekim ayı aşılama olacaklarlar

Kızlar merhaba bende 17 ekimde ikinci aşılamamı oldum 31 Ekim test günüm dü yaptırmadım negatif sonuc almaktan sıkıldım. Dayanamadım tabi evde bugün yani 17. Gün kaset test yaptım negatif çıktı. Halâ regl olmadım progestani bırakmadım o yüzden mi olmadım acaba bıraksam olur muyum

Ola bilir progestandan gecikmişsindir belki ama yine git tahlil ver istersen

Evet gittim tekar. aşılama yaptırmak istemiyorum tüp bebeğe geççez bir sonraki ay tedavi başlıcak bu ay boş geçicek
Doktor banada tüp bebeğe geçelim dedi ama ben henüz istemiyorum tüp bebek, aşılma da istemiyorum çünkü asilamada cok buyuk beklentilere giriyorum sonra olmayinca uzuntuden ölüyorum.. bir süre normal devam etmek istiyorum dedim o da tamam bakarız duruma göre dedi dün yine çatlatma iğnesi oldum bakalım bekliycess
Bu arada sen kaç yaşındasın ve neyin var sıkıntı sendemi esindemi

Biraz psikolojik olarak kendini hazırlamak üzere dinlen canım. Zihnini boşalt hazır hissedince tekrar devam edersin. Kendine çok yüklenme.

25 yaşındayım 3 yıldır evliyim hiç hamile kalmadım daha ikimizdede bi sorun yok sebebsiz kısırlık tanısı kondu işte ilk tedaviye başlayışım benimde ilk ay yumurta büyüdü çatlatma iğnesi oldum negatif oldu sonra ki ay aşılama oda negatif bu ay tüp bebeğe başlıcaz ama ilaçlar zor bulunuyormuş bir ay erteledik bu ayda yumurta büyütüp çatlatma iğnesi olcam sadece suan ilaçları bulmaya çalışıyoruz

Karnina ultrasonla bakarak işlem yapiyorlar ya görerek yapmalarını sağlıyor işlerini kolaylaştırıyor sıkışık olman. İnşallah
Benim ki ultrasyonla yapılmadı her doktor değişik heralde belkide sıkışık olmadım diye acıdı 5 gün kasık rahim agrısı çektım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…