2022 ekim ayı aşılama olacaklarlar

Merhaba 3 gün önce aşılama yaptırdım azcık kahve leke oldu o gün ve hala kasık ve bel agrım var ve gögüslerim uçları acımaya başladı azar azar büyüdüler birazda çok idrarım geliyor sürekli ve ikinirken kasıklarım acıyor iyice sizlerinde böylemi oldu acaba??

Merhabalar pcosum ben de.İkinci aşılamamızı bugün yaptırdık,umarım tutar.İyi düşünelim iyi olsun.
Merhaba bende cuma günü ilk aşılamamı yaptırdım sizde durum nedir benim kasık bel bacak agrım var birde gögüs uçlarım aşılama gününden acımaya başladı gittikçe artıyor acısı ama kasık agrım baya var

Çatlatma iğnemi dün akşam oldum. Bu sabah el parmaklarımda şişlik ve hafif karıncalı bir his var bu normal mi?

O çatlatma ignesinin etkileri canım

Nuray2,aynı gün olmuşuz:)Benim de göğüs uçlarında aşırı hassasiyet var.Bir de şişkinlik oluyor karnımda.Sizin de ikinci aşılama?Siz de polistik over sendromlu musunuz ?

En az 7 kez çatlatma iğnesi oldum bu kadar kasık agrım olmadı belki de aşılamada kaynaklı rahmim acıyor
Aynen bende 6-7 kez çatlatma iğnesi oldum, ama aşılamada yaptığım çok farklıydı sürekli kasiklarimda ağrı oldu ve ara sira adet gibi sancilar olmuştu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…