2022 ekim ayı aşılama olacaklarlar

Anlıyorum hayırlısı olsun elden gelen bşey yok malesef. Yani aşılama yaptırırken çokta beklentiye girmeye gerek yok şansı düşük çünkü. Bende mesela yapmadım demeyim diye yapıyorm yoksa tüp bebeğe başlayacağım

Merhaba canım benimde sağ tüpüm tıkalı spazm nedeni ile dediler ama tıkalı görünüyor sağ yada sol tarafta yumurtalamak etkilemiyormuş bende sordum doktora bugün aşılama yapıldı inşallah hayırlısı olur sizin pozitif çıktı mı

Benim 10. Gün 22. Saatteyim dünden beri lekelenme başlamıştı. Bugün kanama gördüm. Benim aşılamam tutmadı..

Umudunu kaybetme herzaman umut vardır dua et bol bol inşallah olacak Rabbim geri çevirmez kapısına geleni

Merhaba bende 19 unda aşılama oldum bugün 10. Günüm dayanamadım kan testi verdim 11.28 bilemedim ne olduğunu bilen varsa yorumlayabilir mi
Cok erken canim hala, surekli kan verip kendini strese sokma. En guzeli 14. Ve 15. Gun kan vermek direk. İnsallah seninki tutar canim kafani rahat birak yeterki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…